Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Medi…takoj na zagovor…pa hitro…

Medi…takoj na zagovor…pa hitro…

takoj, brez mencanja….hitro povej…s kom si se danes dolčkal, pa lizal…pa svoje čbelce, pa mene ne omenjaj, ker to se itak ve…;))
Medko, te greškam, veš to…in hvala ker me cartaš, sem tko tvoja-tvoja, ko ti moj-moj…hvala;) saj veš zakaj, aneda!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj ti če povedat, draga? Sej sem že jst vse povedala… a mi ne verjameš?

Ja kaka prjatlca si mi ti, da mi ne verjameš, kar ti govorim… Oštja, kej misleš da sem si vse to zmisenla?

Fej, pa taka prjatlca…

Js sm tko dobla pljatlca, da ti nimaš pojma, sem ti to dokazal in ti rekla, da je Medek lohk mal tvoj;)), sedaj pa ne nori več…Medi bo pa že men na mejlček napisal…zagovor na vse tole;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

eh, sej je vseenooo…. vidim, da se te ne da ustavit…. pa naj ti bo… sej ti bo isto povedal, kot sem ti jaz (=tvoja pljatlca) !!

papa

saj ti verjamem…tko ti verjamem….res..vse;))Saj vem, da ti svoje plastelinke že ne bi okoli prsta vrtelčkala…aneda?;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

In Razbo pametno molči!
Sp

teb in ne nama…sva ko pridkani z mojo Helčko…pa nič bat…medi bo na vse repliciral, samo da do sapce pride, saj veš dva taka hudička obdelat ko sva midve z mojo Indijanko Johanko, ni kar tko….ni časa za nič drugega;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close