Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Odločite se…

Odločite se…

kdo me jutri povabi na kosilo!

Zraven pripeljem dve prijatlci, ampak za njih ni treba kuhat, bota meli hrano zraven, al pa bota jedli potem zvečer doma.

aja kosilo ne sme bit prezgodaj….resne ponudbe z jedilnikom lahko napišete tu ali pa jih pošljete na mail.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

čaki..ti imaš prijatelce…al sta to sam dva..no,prijatelja?
Sp

dve štirinožne prijateljici ;))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
To je zame!
dve kuzle!
Mat……………….a ga bomo sral!Fotografi!!!!!
Na plano…pustite ohceti za jutri!Pr nas bo bolj živahno!
😉
Sp

YEAH……ne bo se šlo spat do ponedeljka ;))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Kaj sta bokserice…al ovčarke?
sP

huskija

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ce sem dezurna ze tule…pa je mali problem poskrbeti se zate, sedaj ko sva kokr ena prjatelčka;))…Ti kar pridi, si lepo vabljen…

Jedilnik:

Ker si moja hči danes želi ribice bo:

Različne pečene ribe na žaru , na tržaški način…( Orada, Brancin, oslic-za ta lene brez kosti,)) in se malo lignjev. Priloga je slani krompir, blitva in skleda mesane solate…no mediteranski jedilnik je tole soboto na nasi mizici…alora…prides al ne???

Za tvoji lepoticki, pa bo poskrbel nas Chow-chow…se že oblizuje in z veseljem bo svoje briketke prepustil njima…v zameno za kaksen hov-hov;))

Since…bova skupaj brskala po ribicah, ali ne???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej…pol bom pa jest tebe z mojim sosedom povezal,kr ma dve husky kuzle za zgonit…pa z enim drugim prijatlom,kr ma tud par šampionov huskyev!
Sp

Jedilnik sploh ni slab, odpovem se zelenjavi, meso pa krompir pa z veseljem sprejmem….Lahko tud skup brskama po ribicah, samo vsak po svoji, o.k.? ;))
Kam pa naj pridem???? Da vidim kak dolgo se bo treba vozit 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Maš pa zanimive prijatle ;)) Z zanimivimi psi ;))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Kaj..pa naj zdaj naredim, ko je kosilo že “pojeto”?;))
No en šnicl je pa res še ostal, ker me je tamalček zezal, da ne bo ribic jedel…ja…predvidevam, da si iz Štajerskega konca…no jaz pa iz okolice Ljubljane, pot bo predolga…ali ne???

No kakorkoli, zrezek čaka, solata se lahko se naredi, kava pa se že kuha…kaj bova kofetkala ali ne???;))…no potem po šniclčku…aja…sem našmu….hov-hovu namignila, da ne bo nič z pasjo družbo, pa me je hotel kar požret, evo vidiš kaj mi delaš…sedaj je še pes ves zmešan, ne samo jaz;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz zdejle delam bolj pozno kosilo… njam, pico… ne da bi se hvalila, ampak znam res fino narest, … no, pa če ne maraš klobask gor, jih lahk daš tvojima cucicama….

Papa.

OOOOO…Johanka, a bova spet tekmovali, le da danes za Sinca…cmoka draga moja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Eh, ne… baje nemara žensk… jih rabi sam za kuhat in prat… kar imej ga… sam mojga se pa ne dotikat….

ok, končno sva uredili stvar… upam! 😉

helček, ko naju bo enkrat videl in potem še najino papico probal, se bojim, da naju ne izpusti več, kajti takih prijateljic je malo, za kaj drugega pa itak noben ni, saj smo že poparčkani, hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

eh, ne, nisi me prepričala… ni zame… sam papica in pranje gat… to ni zame, jaz rabim enga, ki bi me cartal skoz in skoz…. ne pa “Kdaj bo za jest?”, “A so oprane moje gate?”…

bla bla… mejga ti pravim, in drž se ga… hihi…

Se smejim, pa res misliš, da sem tko neumna…hihihihi…jok brate odpade, Sonči daje…ni blema, ampak vse zahteva tudi nazaj…tko je to…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

za cartat mam pese ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Oštja, nism vejdla de si tle… in to čitaš… zdej se morm vedle enumalu ahtat….
Pese cartej, ja oštja… upam da te bojo negovali tud na stara leta… ti menjavali plenice in zlivali juhco žličko za žličko med protezo…. oštja… eh, kej bi komentirala…

ja…saj to sem si mislila…sedaj pa hitr povej, ali vržem šniclček,,,pesku, da me ne bo požrl, ker dons ne bo videl tvojih kuzlic…ali prides…hitr odgovor, ker čakati pa ne znam, to ni moja vrlina;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jah bom pač lačn :)) nebo prvič, nebo zadnič 😉

sicer pa mam pred sabo kekse in eurokrem ;))

Pa sem še napisal naj kosilo ne bo prezgodaj!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

pa saj je se sniclck, bo pa mikrovalovka pela…pa se kaj se bo naslo…sam da ne bos lacn…ne to pa ne, me boli srček, če boš lačn zaradi mene;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hely ni se za bat….moja želja je da bi bil mlado in v formi truplo, da se ja noben ne bo rabo z mano jebat na stara leta ;))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

ja no….za en šnicl ne mislim hodit v okolico LJ, čeprav je to samo dve slabi uri vožnje….daj ga psu, pa se za enkrt drugič zmenima :)))

za jutri ;)))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

New Report

Close