Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prostovoljka…se javlja!

Prostovoljka…se javlja!

Tukaj sem, se javim prostovoljno, da dezuram ta vikend, ker sem nekaj vikendov nazaj uzivala tam nekje in ker bo tako tudi v bodoče…je tale vikend kot nalašč…da se malo odkupim za nazaj in naprej, ko me ne bo tu;))in zato, vas ta vikend zabavam ali zajebavam;)) jaz…upam, da še s kako pomocjo.
No malo bom sla tudi na teren…ampak se vrnem in porocam o dogajanju po svetu in Sloveniji;)), hihihihihih, bom ko kaka špijonka-pohajalka…bi rekla moja Helčka…
No alora…draga kletka, uzivajmo v tem vikendu, naj nam paše in zadane, delajmo nekaj za svojo dušo, to je ukaz in moto tega vikenda…cmokito vsem mojim…pa se beremo ….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

helloooo! a pol bas kar dezuralano to pa je pohvalno hehe

/

Boš z menoj…se splača veš, sem že tko vroča ko hudič…to bo še napeto ;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj je bil cajt,da je še kdo namesto mene dežurni tu!
Cmokija
Sp

JA BOM NEKI CAJTA POL MORM PA DELAT IT :(((

NO JA BOM DINARCKE SLUZU HEHEHEHE

/

Okej..sam da boš malo moj…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja šibaj tja…ga bom sama srala tule;)), no še malo, polej grem na terenko, da še od tam kaj poročam, da ne zakrnimo, kaj se okoli nas dogajka;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

MA KAJ MALO AL VZAMES SVE AL PA NIC HEHEHEHE

/

New Report

Close