Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Indijanka-Johanka…beri Helčka

Indijanka-Johanka…beri Helčka

Nekaj voham…nekaj se žge…ja ti lumpačka…si pizzo zažgala, joj,joj,joj,prid k meni mam še en šniclčk…no še pol ga je…ker je šla polovička…našmu…peseku;))..je Since…dovolil;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Šnjuff, šnjuufff :))) A ja pica a je ribca :)))

Ribič ribič me je ujel,
pa ujel me je z…

Medi…pri Helčki boš papal pizzo, pri meni pa si že ribico;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… uuuuuueeeeeeeee :(((( , SončeK me pa skoz na suuuhooo… uuueeee… .. pa same ablube… te bom še jaz začel… šeškat kot Sprevržko… digi dagi ;))) hi hihi

Nič jokat Medi, ti že veš kolk si moj…cmokaaaaaaa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razbo..a ji dava gate dol…pa pogledava v plitvino,pardon globino?
😉
Sp

no, zdaj pa že veš, ker si dobil en košček…. klobaske, njamsi njamsi…
pole si pej s travco zobke čistiš, ko Rexa sprehajaš…. ;)))

Lump…pacek!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A se sploh ne umivaš tam?
Bljak!
Sp

Ja, a se je tam treba umivati…prvič slišim;))….mater te bom u…cenzura…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close