Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jejdata jejdata… hihi…

Jejdata jejdata… hihi…

… tacajt ku sem pico delala (btw, se ni zažgala) ste ga pa ornk srali, aneda?
Oštja, da ste ga….
No, pojavil se je na sceni tud “moj moj” in priznal, da sva včeraj lizala celo popoldne in da je bilo lepo…. hihi…. iiiihhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Drgač pa… ne da se mi odgovarjat na vse poste… hja, bi šla kdaj z letalom nad Sočo in Julijci… ma naked samo v dvoje… in sicer z…. enim potnikom… hihi…. “A je pilot v letalu?” hhiiiihih

ja, moj moj, prav imaš… dans je vse no comment…. hihi….

lp vsem rožicam in trnom iz te kletke… papa

… hihi hi, btw. Sprevržko…, je lumpa hotla, da še tebe pokličeva… a ma tu sem jaz hotu vse zaseeee… hihi hi ;)))))))))))

… no coment, please!! :)))

Rožica…te bom zalila, da ne uveneš…in trne odstranila, da ne boš več pikala;)) in ne boš več tko lepkana,hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aha…si pa res ta najhujša lumpačka…si hotla kar oba naenkrat met…veš kaj, jaz sem saj tko fer in tvoja -tvoja, da ti vedno vsaj enga pustim…ti…ti…moja indijanka-Johanka…to pa res ni fer, še dobro, da je medi tko moj-moj, da te ni ubogal;))!!!

Hiihihihihihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja Sprevžko… priznam de je blu teku… ja ja… pa sm se premisnla in sem hotla sam njegova bit… ja ja…

Je ze prou tku… opa ja de je!!! ihhhaaaa

Mene poklicat…je kot ultimo pagat zajebat!
Sp

zato ne klicat…sem bil enkrat profi v taroku!

New Report

Close