Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Danes, pa bi se jaz…

Danes, pa bi se jaz…

cartala…me bo kdo…. pocartal….tako lepo, kot sem Vas…jaz vse…tale vikend???
Alo…gremo…v vrsto in začnimo…hihihihi, saj se heckam, se je SončeK že cartkal…mam dost za danes…cmoka dragi moji, vidim, da ste ponedeljkovo razpoloženi…pa ne jamrat, da je vroče, naj bo…tko ali pa tko…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jest bi se tud… pa čakam da… bi k’tera… mislim.. a je kje kakšna :))))

SončeK nej bo…. sonce :))))

Jani…kaj pa ko bi se midva…cartala…te božkam…cmokam…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmmmmmmmmmmmmm a tko… virtualno :)?

MA KDO JAMRA KDO.TIST KI JAMRA KUJ K MEN GA BOM JAZ NAUCU JAMRAT MADON KAJ SE TO PRAVA JAMRAT.HEHEHEHE

JOJ KOLK LEP DAN ,BOMO SLI NA KOLO HEHEHE DA SE MAL PREMIGAMO

/

Se smejim…Jani, a tebe dons meče…a tko ko mene ze sedaj nekaj časa…hihihi, lumpi si, nagajivko, pa ti rec kako si želiš;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Naj kolo pelje mimo mene, da me bos mal pocartal;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ma sem glih včeri ugotavljal, da je letos pomlad že jako dolga in močna in če ne bo popustila.. bom popustu jest :))))

ih.. da je od mene odvisno kako…. hehehehehe SončeK.. enga cmoka evo, tko da.. bo tud mal virtualno :)))))

Aha…si ne upaš aaaaaa…pa kaj bos popustil…le zakaj, naj bo pomlad celo leto v naših življenjih, a ni lepo, ko si znamo dajati duška!!!;)

cmoko na cmoko, naj zadane…pa ne sam tko virtualno in pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja je lepo, samo zadnje čase me moja otroka mal čudn gledata… zadnjič je že priletela ena taka sočna… da se mi neki.. fuzla :))))

ampak ja… je luštno in na tem bomo delali še naprej :)))) cmoka!

HAHHAHA DANS PA TRZIC POJE IN TO SO NAPOVEDAL ORNK TEMPO OOOJAAAA TO MI DELI SE BOM VSAJ ZGONU HEHEHEHE..DONS BOM PA RESEN NA KOLES HEHEHEHE.

JA BOM ENKRAT PRISEL SAM DA BOS DOMA CAKALA ZVESTO,DA NE BOS KAM ODBRZELA HEHEHEHE

/

Počakaj, da ti rečeta, da si zaljubljen, pole bo sele hudic;)) NO to je meni hci rekla…ko sem navila prvic glasbo do fulla…se dobro, da moj moz ve, da sem itak non stop zaljubljena in ljubljena…od

njega seveda;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Cickam in cakam…ihihihihihihih

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA PRIDNA PRIDNA TI LIZIKO PRINESEM OK

/

sonči je st sem še vedno v bližini in na preži……….

samo čakam, da mi namigneš in puf……….

leta letijo - iščem stevardeso.....

🙂 lepo :))))))

no.. pr nam se zmeri kregamo, kdo bo mel bolj naglas musko :))))

Pri nas pa to ni v navadi in ko je mamica to naredila, je bila takoj obsojena , da je zaljubljena, no vidis…tko je to;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

okej, naj bo sladka…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem ti namignila…Bledek, velja;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

….pa Razota ne bo več!
🙂
Sp

Tam je pa on vedno;)), cudno a ne, tu daje znak, da je nesiguren, tam zunaj, pa je tapravi gentleman;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja pa velika bo tud hehehehe,se bos mogla potrudit da jo bos v u……dobila
hehehehehe

/

hehehehe, ja mamice mamice :)))))))

ej, pr nam pa jest mulcoma musko z neta rihtam pa to in.. pol nema mrdanja :)))))

Ja…jaz pa sem takoj obsojena…hihihih

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close