Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Štumpi…takoj sem in pika!!!

Štumpi…takoj sem in pika!!!

Veš kaj…ti bom dala tak ukor…zadnje čase si pa tko po redko tule, pa ne ti men sedaj tralalala, da koliko imaš dela…pust tist net tam, nekje pri miru, naj pociva in tukaj smo, tvoje…nas se malo pocartaj in ne sam une…Drugače boš pa res ene par po riti…digi dagi dobu;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aja Štumpi!Muca te je pustila pozdravt,če sploh še kej tu gor prideš.
Sp

Od kje pa tebi Mucini pozdravi…a vidva se mal privat svalerata????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči!
Jaz se z vsakim,ki mi da signal,še kako drugače….CENZURA….!
Cmokija Sp

Ljubosumje me napada……….uuuuuuuuuuuu……….hi, hi,hi…………

pip, pip, piiiiiiiiiiiiiiip……….cenzura….ni za javnost…..

A to je to, zato je bila vceraj huda name in mi napisal boli me patka…okej, zdaj pa razumem…ja zenske, kdo bi nas razumel;))

Mucica…lep pozdrav ce nas beres, upam, da te patka ne boli več!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kdo? A muca jezna nate???

Vceraj me je tko…poglej si na vasem forumu…no ne tko direkt, ampak sem cutila, da leti name, jaz pa nic kriva…bo ze…cmoka zvezdica, jaz grem na soncija, pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa, pa

Sonči…….na katerem postu naj bi to bilo?

New Report

Close