Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek dobro jutro

dobro jutro

ja en lep dober juter vsem skupaj .jaz se prisel iz sihta ,zdej pa gas gas gas na forum hehehehehe

/

O…lepo jutro vračam…naj bo nagajivo do konca, naj ti paše in zadane…bom šla čez nekaj časa po kofija, se zate enga…s smetanco al brez,hihihihihi…lepo da si malo moj Mišon…mišonček;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

po kofija…bom pa sama izbrala po svojem okusu še zate, kava z mlekom, je takoooo???…Ne vem, nekaj mi pravi, da piješ tako, hihihihihi…cmoka,,,se vrnem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

z mlekom kt sem mlecen hehehee.

/

dobro jutro anke vam szi mojga čarunalnika…. zeeeeeeeeeeehhhhhhh

ja mladiči pijejo mlečno;))no saj ves da se heckam,hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Helček, lepo jutro, pa zbudddddddddddSEEEEEEEEEE, evo, si sedaj budkana;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne mami, še rajš bi ninala…. v moji šukci… ampak zdej ne morem ka je zasedena!!!!!!! ;))))
čauči

ma ja ves da vem ,ampak kofi z mlekom je pa res hehehehe

/

ja kaj bi se spala al kaj?ja kaj si pa ponoc delala,a te spot ni prgmh pustil

/

ti bom dala mamko…dve po riti, ker ponoc nisi ninala, ampak kaj lumpačkega počela…cmokito…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja kofi z mlekom je to…to…hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja kaj pa delaš nesreča moja ponoči okoli , ko vsi pošteni ljudje spijo ?!

… ojej , pa ne da si call-boy ;)))))

Dobro jutro Niki!
Kako kaj tvoji dve muci?Upam,da so moji nesojeni kolegi Betko pozdravli,za tvojo se pa ve kdo ;-)))
Cmokija
Sp

On je priden, pa futra ljudi, ki lacni ponoci okol hodijo…je priden ja, tale naš Mišonko!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tudi tebi, vitki….

Cmoka na lička.

ninala sem… mamičku… vsaj probala sem… hihi…

ninam sama, da veš!
pa bedim tudi sama…. :(((

ninala ja…kar vem, kaj delajo lumpačke u šukici…vse drugo ko ninčkajo;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ko grem jest f šukco sem pravi angelček, nič več lumpačka…. rokce dam… tako sklenem, kot otročički…. gor pod povštrček…. in če se le da tako lepo mirno ninčkam…. to bi me morala enkrat videt…. hihi…. da bi znala tudi ti…. ;)))

Ti lumpačka moja…ne veš, da sem SončeK, da vse vidim in slišim…in ti si u šukici vse drugo samo otročiček ne, ti moja indijanka Johanka…lumpačka!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

He he … madonca , je bil žur v Vipavi :)))
So našo malo bogo Elizabetko pogledali (tisti veterinar od Princesa je RES CAR ) , ko pa ji je hotel še nekaj dodati (kar v avtu) , jim je pa ušla .
In sta jo moj gospodar in veterinar lovila … pa nista uspela . Izginila ku kafra.
No , moj gazda se je odločil , da dan preživi kar tam , v Vipavi – domov brez muce že ne !
Pa se je izkazalo , da jo je švignila pod avto in se skrila nekam v podvozje . Ko jo je šel še naš pes iskat , sta si nekaj povedala in kaže , da jo je prepričal – je prišla na dan.
Dobila kup injekcij in zdravil.
Boga .

Nikitki se je odvalila skala od zaskrbljenega srčka :)))

No , škoda.
Jaz sem pa že upala , da pride , če ga pokličeš ….ma nisem mislila nič slabega , res ne , da ne bo pomote !

Nikitki se Vitki ful dopade (takole virtualno , seveda 😉

Konec dobro…vse dobro…pa čeprav pr tebi res ne more it niti ENA SAMA stvar…brez kažina ;-))))
Sp

Kdo ti je kriv?
šlik-šlak!!
Sp

New Report

Close