Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kej sem jaz dans sanjala…

Kej sem jaz dans sanjala…

… sem se šele zdej spomnla… (ponavadi se sploh ne spomnim…)…

Alora, sem gledala “Lepo je biti milijonar”, je tekmoval Sprevržko in si priboril 5 miljončkov.

Ali moje sanje kaj pomenijo?

Papa

Mogoče to, da bosta te milijončke …nekje skupaj zapravljala, hihihi, Sprevržko pa ti bo reku, bog daj, da bi bilo to res…da bi zadel te milijončke;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…hm, ne bi mu zapravljala težko prisluženih soudkov, taka pa nisem…
… mogoče bi pa lahk nardu en piknik za forumaše… al pa nas povabu na križarjenje…. hihi…

cmoka lumpika

si pa ti dons pridkana, cmoka nazaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Moj Helči!!!!!!!
da bi te Buda uslišu!!!!!!

Pol tam tebi,če mi pade taka sekira v med!

Cmokov…že sam zato,ker si to sanjala!
rad te imam!
Sp

In pili in jedli bi tri dni in noči!
In na koncu bi še barko zažgali…sam tko za popestritev…da bi nam svetila pot domov :-))))
Cmoka Helči…mi lepšaš dan!
Sp

Helči, a si v nedeljo slučajno gledala Milijonarja?!
:-)))))))

ne, ne gledam ga že kako leto… prej sem ga pa kar, sem bla že skor na stolčku… hihi…. pa sem odpovedala, ker mi je blooo neroooooooodnnoooo it…..

cmokca

olala, prou… Buda, usliš me….

hihi….

Škoda!
Pol bi bla pa ziher cela kletka na tribunah!!!
🙂
Sp

Pa ja ni tak bav-bav…. vsaj za nas, gledalce ne….:-)))
Škoda, če bi gledala v nedeljo, bi videla, kako sem vam, forumovcem mahala….:-)))))))

aja, a si bla tam?
opala, kdaj je ponovitev?

cmoka

Pišuka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaz sem se pa tu zajebaval,namesto,da bi tvojo mamo gledal..no ja in pa tebe v temi:-)!
@!#$!
Ah,če sem že tolk v životu zamudil,se pa ne bom dal zdaj zaradi tega tepst,ne?
Cmoka vrabči!
A tud tebe lahko kej užalm danes…al si še od včeraj? ;-)))
Sp

…. je že odpeljal vlak…. zamudili ste ga….:-)))

A veš, plačali so mi samo za enkratno statiranje – brez kakšnih ponovitev…:-))))))
Pa me še danes rokce od ploskanja bolijo…. užas, tale režiser pa ima po moje plačan dodatek za telovadbo me delovnim časom….:-))) Kako maha z rokami, gledalci pa naučeno ploskajo….:-)))

Al je to spet kakšna žalitev?! :-)))

Pusti to, a veš, jaz sem pa tako mahala s tribun – posebej zate… ti pa nič. Še televizije nisi vključil, smrk.
Pa še lepo sem se videla tam, v temi….:-)))

oštja, lohk bi nardila kej reklame tle na forumu…. al pa vsaj sporočila na mejl…. oštja, ku tešiš usje zase….

papa

a vsak mesec vsaj enkrat?! :-))))
Ehm, vedno sem kritizirala Štumpija zaradi samohvale, zdaj pa sama tako zvenim…… olalala, Štumpi, lahko udariš nazaj, danes mi itak nič ne more do živega!!! :-)))

kej usak mesec enkrat? ma ne briga me tvoja m na 12…
sem misenla za nedeljo, čeča!!!

baj

pet miljončkov bi pobral v primeru, da ne bi htel odgovarjat na zadnje vprašanje………PA Sprevrženc ja MOŠKI, on bi znal brez problema odgovorit tud na 15 vprašanje in bi dobil 10 miljonov…..

Hely grdo od tebe, da se tak norčuješ iz Sprevržkota…..povej direkt če upaš…Sprevrženc jaz mislim da nisi sposoben odgovorit na 15 vprašanj!!!!

Tak bi mogla povedat, pa bi pokazala da si poštena in da ne rovariš nekaj za njegovim hrbtom!!!

ŽENSKE…..ehhhh škoda zgubljat besed…

žalostno…res žalostno….:(

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:-)))

Res sem bila v dveh mesecih dvakrat doli….:-)))
Ker se pa ta prvič nisem nič kaj videla, sem tudi za sedaj mislila, da bo tako in nisem obešala na veliki zvon… pa je bilo nekaj več…:-)))
Helči, v tretje gre rado, ti pa takrat povem, prav?!

Joj …si nas spet u skledo utaknu…vse naenkrat notr…pa naj te res en klopek pič tja nekam, na tvojo lepo šobico;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

@!#$ ej, sem povedala samo kaj sem sanjala…. kolk si ti tečen…
jaz nikol ne lažem, sploh če se tiče dnarja….

tolk de vejš, smotko ;))))))

hely!zakaj mene ni blo v sanjah :)))))))))

bi blo prevec lusn a

/

nisem jaz tecn…pa kaj je s tabo narobe…jaz smotko..ti bi se rada tepla ha????

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

jaa, ti si smotko… bi me rad prisilil lagat… to je pa grdo…

če moški sili žensko lagat se mu biba posuši!!!!! drž se tega reka!

čau

New Report

Close