Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ku sem jst budala …

Ku sem jst budala …

.. to ni res! Tako sem srečna z mojim miškotom, da si enostavno ne prestavljam življenja brez njega … in … in … in jaz mislim na drugega …

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

BUDALA BUDALA BUDALA BUDALA BUDALA …

Danes sem ga sanjala … tako živo, da sem se zbudila čist šokirana … :((((

PA KAJ ZA BOGA ME PRIJAMLJE?????????????!!!!!!!!!!!!!! Grrrrr … ta kurčeva pomlad … in kurčev on … ki je tako strašno simpatičen … in … ki mi pravi take luštne stvari … :((((((((

Mater mi …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Dobrodošla med nami, ki nas meče že od začetka pomladi…in ko postaja vse huje in kaj šele bo…ja dokler sanjaš, se ni še nič za bat, ko pa bodo govorila dejanja…polej bo pa pestro;))!!!
Bgv, uživaj, živiš samo enkrat in delaj tisto kar je po tvoje najbolj prav, pa srečno!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa sej ni, da bi me tako močno razganjalo, da bi hotla bit z njim ali karkoli … Ne … to ne … sam … pismu … že en mesec cajta me to daje … v bistvu odkar sem tega tipa malo bolje spoznala … in zdej … ta vikend … … … ta vikend je bil prav lušten z mano … :))))) Sva se skoz smejala eden drugmu … :))))) … kot bi bli v osnovni šoli … :)))))

Jah, no … samo … še vedno se pa najraje smejčkam mojemu mišeku … To je pa zihr … :))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv…saj ti pravim, ti že veš kako in kaj…in to je to…cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A je čudno,da te pol hrbet boli?
😉
Sp

:))))) Kaj ima pa to veze s hrbtom? :/

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Poveži….pa mogoče najdeš vzporednice,hihihihihi
😉
Sp

Ehm … ehm … ehm … Poskušam povezat ti dve stvari … sam … ne vem, no … :(((( …

Sam ta hrbet me pa res že pošteno matra … Danes spim na tleh .. :/

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Prid k meni ležat…al je to že nespodobno povabilo?
Ma jebat ga….prid,pa obljubim masažo,ki je ne pozaabiš….saj veš,stare šape lepše mazijo,ku mlade…
;-))))
Sp

Bgv., mogoče pa nisi tako srečna s svojim miškotom, kot se ti prepričuješ. Mogoče misliš da si, pa v resnici nisi, pa so zato te sanje? No, možno je vse.

Uživajte,
Sinthija

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

Sinthija!
Ne kuri ognja…ker bo Bugi razneslo kmal…
;-)))

Cmoka Sinthi!
Sp

hm… nisi edina, draga, ki ima to pomlad take probleme….
… letos je res čudna pomlad in nas vse po vrsti meče…. vsaj folk okol mene…

papa

kaj se pa ti zdej ven vlečeš,a?!
Dokler si v gajbi…si pač ista in smo si isti vsi!Vse nas meče!
Čeprav mene zdaj malo drgač..:-(
Sp

:))))))) Ja … sej bi prišla … pa me je gih zdej miško klical, da zvečer pride … :)))))))))))) … tako da bo verjetno padla masažca od njega …

… sicer mi pa tudi obljublja … … neko povračilo za eno uslugico, ki sem mu jo naredila … :)))))))))))))))) … hi hi hi …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))))))))))))))))))))))))) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum! :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

heheh, sam da ne misliš na Mirkota ku ti dela masašco….

a sm te zjutru preuč zrajcala… hihi….

papa sosejda

Jah … jebat ga … Zgleda, da letošnji cvetni prah dela piz**rije … :))))) … Že tko mi je prnesu alergijo in imam tako uč, ku da bi me pretepali vsaki dan … zdej pa še to … :(((( … Mater mu … … … sej veš kaj … … … Sam da gre mimo … pa da odcveti vse okrog … pa bo v redu … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja, kluka, jst ti držim mwoje kosti…. se priporočam anke jst tjebi….

cmoka

Ha ha ha hahahahahahahaa … :))) … Ej … Mirko je pa tkuuuuuuuuuuuuuu daleč … da se res niti malo ne zmislim nanj … :))))) ;)))) … hi hih ih …

če bi bil tle pa … ja ja … čist mokra bi bla … v’li tja do kolen … :)))) ;))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kugha???? … … … zdej sem pej rjs vse zbluodla … A je blo to meni namenjeno? … al b’l sprevržkotu? :))))

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

tjebi, pupa…. ki imaš glavo…. hihi….
čak, lohk de sm pod narobn poust napisala… ma misenla sem tjebi…

papa

Sinthi … najprej, da ti rečem, da sem vesela, da je s tabo vse v redu … Včeraj nas je tisti psiho vsih fejst prestrašu … tko da … … … neč … lepo da si še vedno med nami …

… in drugo … Z miškotom sem več kot srečna … pri njemu mi skoraj nič ne manjka … čeprav … ni vedno z rožicami postlano … sam … kje pa je vedno lepo? :))) V glavnem … ljubim ga z vsem srčkom in telesom … in ravno tako on mene … in … skratka … tle vse štima …

… sam … pismo … ju sem jezna, ej … sama nase, da se pustim tako … da me par lepih besed in prijaznih nasmehov … in pač to … da mi dela take občutke … … … grrrrrrrrrrrrrrr … In pol itak … sanje … ku pika na i! …

Ma ja … jebat ga … Pomlad je … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hehehehehehe…
ku nas mječe, aaaaaa?

ma tjebe Mirko zmuoči? mene Marjo nankar mal nje, hihih…

papa

A misleš za tistu masažcu … al kej? No .. če je za tistu … hm … to b’ se pa moghla z miškotom zmjent … Že tku ne vem kolko bo sploh meu moči dns k pride damu … :((( … bogi … dj’la cj’le dnj’ve …

(mater je težko pisat v narečju) :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ajej……….ajej……….če misliš na drugega…..se gotovo tudi s tabo nekaj dogaja….ampak ne razumi me narobe….saj veš na podlagi čigavih izkušenj govorim…

New Report

Close