Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek spervržkooooooooooooo…hitro

spervržkooooooooooooo…hitro

kje si???

leta letijo - iščem stevardeso.....

Roke še za tipkovnico…jajca še na stolu…noge že na pol po štengah dol hitijo….z glavo in mislimi sem pa pri…ups!
Kaj…a vidiš kako mlado pohoto kje,sam webcam vklopi!
😉

ne dela mi….ampak ti bom kar tukaj pokazal mojo sodelavko…uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff…………a veš, da te že nekaj časa bere in pravi da bi šla mal v vaše kraje na zimovanje…hehhe…a ji lahko kaj ugodnega zrihtaš??

leta letijo - iščem stevardeso.....

valjda!Litro šnopsa in en kalorifer!(če bo ena flaška premalo!) ;-)))

ne resno…aja pa mal počak da najdem nek free hosting….ti bom gor nalimal slikco nje….samo dfa mi ne bi potem preveč bluzu……..boš videl…kakšne muke jaz trpim….samo še malo potrpi…

leta letijo - iščem stevardeso.....

no a si še na vezi???

leta letijo - iščem stevardeso.....

Zdej sem pa že v službi!Danes moram pa ta starejšo sodelavko zahajcat!
;-)))

ok poglej malo sodelavko…..heheheh

pa brz komentarjev prosim…neukosnihhh……da ne bom pol jaz po pički dobil…..od sodelavke….sem mel že itak problems, da sem je našitmal…

leta letijo - iščem stevardeso.....

ok še enkrat

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ne me jebat….nimam cajta preveč tu strani,ki niso na voljo odpirat!

TE BOM JEBAL POL, KO BOŠ VIDEL…S KAKIMI DELAM…HEHEHEHHE…a veš ne vem zakaj ti tu ne odpre…heheh…verjetno te računalnik čuva pren napadom…hihiih

a veš kaj naredi……skopiraj bližnjico direkt na naslo zgoraj levo na brskalniku in najdi…pa boš VIDELLLLLLLLLLLLLLLLLLL……samo brez posebnih opazk…hehehheheheheheh…mam še…hihihiihi

no a gre????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Khm

jaz sem tudi malo poškilil.

Razo, kdaj si me pa slikal? 😉 :)))))

Če smem pripomnit… Ponavadi ne gre tako preko linka odpirat strani, ki so na geocities… Ponavadi moraš njihove naslove res kopirat in prilepit…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

NO TO PA NISI TI……..ti ti…..mala miši……čaprav če bi dobro premisli…..hmmmmmmmm….ne nisi ti….

leta letijo - iščem stevardeso.....

A bomo še kaj več videli??

razo… ne vem, no… think again 😉 :))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ne vem……hmmmmmmmmmmmmmm…me matra..ampak…..poglej frenda sp…po mojem ga na roko meče???hehehheh

.

leta letijo - iščem stevardeso.....

Eh, Sp raje sodelavko šlata 😉 :))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ha, ha, ha…….

Kaj bo šele pol, če bo kaj več objavljeno…..

Tud to ni slabo….

Dej Alti povej…a ima smisel vso proceduro delat?
😉

No ja no.

Škodvat ne more.

Če bojo pa še kaj pokazal, bo pa tolk bolje.

New Report

Close