Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Folk!

Folk!

Navkljub vsemu kar napišem…in jih tisoče prebere….imam tudi jaz svoj ponos.
Vsi vemo,da se v ozadju foruma marsikaj dogaja..piše….komunicira…skratka,ni ravno mrtvo….ampak v zadnjem času je spet eskalacija nekih čudnih osebnih odnosov,zamer,itd.
Zato bom jaz spet umolknil…….in verjemite….zakaj bi moral bit pa jaz res vedno dežurni norec!?
žal mi je,da nekateri ta naš podarjeni forum jemljejo kot bojišče!Predvsem ženske!
Ne bom grozil,da odhajam za vedno…sam mal umiritve bi pa pasalo!
Pa še nekaj osebnih problemčkov stvar podžge!
🙁

Aaa?

ka pa je spet…kje se lasajo babe? AAA?

a je tko hudo,da mormo utihnit?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Šmotko, da mi tekoj prideš nazaj!

Preden te za kaj prosim!
A jst kej kriva? Mislim, da ne!

nekoč je naša Marička nekaj napisala, kar bi si človek lahko napopal na čelo – namreč, da raje napiše stvari na forumu, ker je vsem na očeh; da ne mara privat “parčkanja” ali “trojčkanja”….
In mislim, da to fejst drži.

Saj je lepo, če si najdeš prijatelje, ni pa lepo, da potem razne zaupnosti naletijo na napačna ušesa in zamera je tu. Pa nikar ne razumi, da je to sedaj napad na tebe – nikakor!!!
Še več zamere pa nastane, ko tista druga ušesa morda niso ujela celotne slike in dodajo nekaj, kar pač samo ugibajo….. in tretja nesejo naprej, da je tisto izmišljeno že resnica….. itn. Pač začaran krog.

Zato predlagam, da navkljub vsem butarijam in klobasanjem tukaj, tisto pravo resnico zadržimo v srcu in je ne pišemo v nekih šifrah po forumu. Vsake oči imajo svojega malarja in verjemi, tudi svoje razlage.
Pa lep dan vsem! Tudi skritim opazovalcem….

KI JE ZDAJ???

A SPET NISI DOBIL?????HEHHEHEHE

ej dragi moj, v teh letih bi se pa že lahko sprijaznil, da ne moreš več tolikokrat, kolikšne so želje…heheheheheh

ajd ne seri………….potem mi boš pa jokcal, ko bodo pupce k drugim ušle…hihihi

PS.

BABNCE..OPS……..VE PA LEPO DELAJTE Z MOJIM FRENDOM……..GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR………..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kaj? A že spet jaz? Jaz nič vedeti… Jaz ne biti podtalna ;). Jaz samo tiho do danes biti, ker meni internet ne delati. Zdaj pa spet delati :)))))))))))). In mishika spet glasna biti ;). :)))))))))))))

Sp, a Kazaa ti že dela? Sem iskala, če imam še kako zip-verzijo shranjeno, pa sem ugotovila, da sem bila že tako pridna, da sem cel računalnik nepotrebne navlake počistila. Jap. Sem vse krpe umazala in vso packarijo zbrisala ;). Torej: če še ne dela, javi – bomo že rešitev našli…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close