Najdi forum

Ej,

prvi november je že mimo…..
A niste preživeli ali kaj? Madona, pa to je za v cajtnge.
Pa tako smo se trudili na začetku – le poglejte naše prve poste – prav milo se vam bo storilo. A smo zdaj vrgli puško v koruzo?????

Ehhh, sem pa mislila, da smo prebrodili krizo…. pa, izgleda, šele prihaja….

SP – nisem mislila, da boš ratal tak jadovec;
Sonči – žarki so za gretje in žgečkanje – se še spomniš?….;
Bugi – nosečnost ni bolezen (mi je rekel moj ginekolog);
Miši – ka je te s toto Štajerko? Nehi kuhat, kuj sam prid’….;
Hely – marš na levo i pucaj po tipkovnici;
Razo – ah, ti si tako ali tako preveč deloven popoldne;
Razbojnik – kukudi – a sladoleda več niiii? – menda ti bo sedaj jezik bolj tekel in ne bo več zmrznjen?…;
Hribi – tebe moram pa malo posliniti…..cmooooooooooook;
Shaky – a je magla u Lublan’? A še tipkovnice ne vidiš?;
….. in ostali pokojni…… ki jim ni bilo več dano packariti tukaj – ZBUD’TE SE!

Primož – menda jih nisi ti vseh sestrelu???? :-)))))))

Naka, Niki – nisem te pozabila….
Pa tudi Pippo-na, pa Trilčike, Poletke in ostalih trudečih se……

Dajte, pridite na pomoč! Sploh nismo izbirčni – le bolj dolg jezik imejte, pa ne bom več tečna!

Alive and kicking ;). No, kicking bolj malo – je škoda vseh sklepov ;). Kuha pa se še ne – ne, ne… Danes bomo jedli tisto, kar včeraj nismo pojedli ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

in končno je mir in tišina potrkala na vrata….ehehehehheheheheh

psssssttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

leta letijo - iščem stevardeso.....

Aja: saj sem se že jaz mislila malo zbunit in jih vse okregat… Samo pol bi pa mi očitali, da se ne smem na starejše spravljat 😉 :)))))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

…bi naredil, če bi ti ena fletna pupika pustila sledi šminke na tvojem..ops…….pimpeku…

leta letijo - iščem stevardeso.....

Umil si ga 😉 :)))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

…PUSTIŠ božati…hihiih

hmmm…jaz po eni glavi, drugi glavi,…………

pa pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

nasprotno – dal ga bi v arhivo….. hehehehe.

Je tako al’ ni tako, jadovec naš???? :-)))))))))

pa ne – da bi ti res rad čisto svoj forum? pa saj ga že imaš – POPOLDNE…. hehehe. Bolj požrešen pa ja ne smeš biti.

……TIHO ALI “UMAZANO”….

….heheheh……kaj te pali……tihi sex ali da dečko spusti kakšen glasek

pa pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

veš, jaz pa ne šmirglam tega pravila – vsaj tukaj ne. Če nimajo stari jajc, jih pač nimajo. Amen.

:-))))))))

:))))))))))))))))))) Pa še najbrž res 😉 :)))))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ZAMISLI….IHIHI…..

ki ne bi blo zanimovo sedeti na stolčku in jaz bi bil “podstavek”…opsssssss……..pacek mali…

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ueeeee…. Zmaj! 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

…RADA sex:::::

in pozica……..boga revica….

cmokec mamika

leta letijo - iščem stevardeso.....

:)))))))))))))) Bom vzela na znanje ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

…..še četrtič?????………ko si prej trikrat bil “prijazen” sam s sabo…

ops……a se mi meša……..saj to sem pa jaz….heheh

leta letijo - iščem stevardeso.....

…..dala prvi večer?????????opsssssssssssssss

ZAKAJ??????????

pa pa

ps. jest bi….ni blema………

leta letijo - iščem stevardeso.....

hmmm… split-personality? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

tako klofuto, da bi jo pomnil vekomaj….. hehehe.

no no miši……..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Prosim?

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

hehehehehhehehehhehehe…no ne bit jezna……

vPRAŠANJE JE BILO NAMENJENO ZRELIM ODRASLIM ŽENSKAM…NE MLADOLETNICAM…..papapapapa

ps…..saj boš tudi ti zrasla…čaki ene 15 let…polej pa tole….

….kaj se delate fine ko je jasno vam tečejo sline…..hehehhe

pa pa mala…

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hehe, žverca, a ni lepo biti med mladimi? :))))))))))))))))) lepo je, v naši domovini biti mlad… 😉 :))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close