Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lepo,cisto,iskreno jutro …

Lepo,cisto,iskreno jutro …

..ti zelim…kletka moja! Prav vsem..nobenih izjem..vsem, ki se pojavljajo tu…in nc se name jezit..da koga ne maram..al kaj podobnega…ni sans…kaj jaz maram al ne..je men cist jasn u “real live”..kle pa se ne mislim se s tem obremenjevat..kle sem zato..da uzivam med iskrenimi ljudmi…in to kletka je!
Cista,iskrena,tko nasa, polna zavetja,iskrivosti…vsake tolko casa..jo veter mal zdrma..pa je polej se lepse..aha..kletka ne dovoli..da izgubis ta svoj car..vse to..kar smo gradili eno leto…Uzivajmo..tukaj…saj je ze tam vse prevec napeto…lepo jutro..in lubcka vsem..za res lep…iskren..cist dan!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

aja…zakaj me pa ne maraš?????heheheh

jest bi te pa tak…spet…….in spet…in……..hiihih….dokler bi mogla…….

ojla sonči……….a prideš?

leta letijo - iščem stevardeso.....

maram ne maram..ljubim ne ljubim..ne morem kle tega no..k nimam marjetic..bemo..kr tko na pamet ne znam..in pridem..aha..glej u ladlc;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehehehheh….polej se moram pa obriti…hihiih

leta letijo - iščem stevardeso.....

ja bi se spodobl..saj ves..moja koza je obcutljiva;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

vem..vem…….kakšna je tvoja kožica….

čuj sonči, kako se reče tistim moškim ki imajo radi moške?

leta letijo - iščem stevardeso.....

lepo da ves…

In zakaj bi ti to rad vedel..zate velja edino le..kako se rece unim..ki imajo radi oba spola;)…al samo enga….pa to ne moskega..nenene..prevec obozujes ti un;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

čuj mala…saj sem lepo vprašal……zakaj mi pa ne poveš??heheheh

no kako se jim reče, da ni žalitve?????hihihi

leta letijo - iščem stevardeso.....

Da ni zalitve..ja da ni zalitve pa ne vem…sam baje ni lepo ce jim reces pedri..mogoce angleska beseda…ta je bl u uporabi;)..

cuj…dajva midva rajs u unem..un bl obvladava..sam ne kle..gelj u ladlc;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close