Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A mi lahko kdo pove …

A mi lahko kdo pove …

… kaj se je zgodilo z našo kletko? Kot je že včeraj omenila naša Žverčica … dejte si prebrat naše prve poste … ko smo bili tako srečni, da smo dobili naš prostor, kjer se imamo vsi radi in kjer ne tolčemo eden čez drugega …

In zdej … zadnje čase je tle tko čudno. Ma ne sam zadnje čase … Začelo se je poleti … in sedaj se samo še nadaljuje in stopnjuje. Če bo šlo tko naprej najbolje, da Primož kar ukine kletko, ker je tko al tko že skoraj brezveze, da sploh obstaja …

Tko … sem se mogla mal izkašljat … ker me prav žalosti, da sem izgubila moje prijatelje!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bugica, če smo krivi vasovalci, se bomo umaknili. Nisem pa prepričana, da je to to. Nikdar čez nikogar nisem udarjala in iskala kakšnega špetirja, želela in skušala sem vedno le pomirit, če je bilo potrebno. Zdaj pa tudi sama na vem, kaj se je zgodilo, zato se bom umaknila in vzemite me kot prijetno sosedo, ki si ne dovoli vmešavati se v “družinske” zadeve.

Lep pozdrav!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Glej Marija … Jaz nimam nič proti nobenemu … z vsemi sem rada prijateljica in me ne moti nobeden, ki pride zraven … Se mi pa dozdeva, da se v ozadju kletke in gmajne dogaja marsikaj … in kot sem že nekomu povedala nekoč … zdi se mi vse skupaj skrajno otročje … kot bi bili v nekem peskovniku in se kregali kdo bo imel ta rumeno kanglico. Brezveze! Ne vem zakaj zamere … ne vem zakaj neka brezvezna kreganja in držanje muže … če komu kaj ne paše … naj pove … Če si prideta dva navzkriž … naj se pomenita. A smo odrasli ljudje ali smo otroci.
Če pride do problema se je treba pomenit … in razčistit … ne pa zavihat nos in “jst sem pa zdej užaljen in ne bom več z vami” … Ma dejmo no! Ludnica.
Kletka in gmajna nista zgolj “internetna foruma” … kjer se pogovarjaš z nekimi anonimnimi ljudmi. Večina smo prijatelji … ki se poznamo tudi osebno … in tisti, ki se še ne poznamo je bilo to zgolj zato, ker še ni bilo prilike. Smo prijatelji, ki si pomagamo v težkih trenutkih in prijatelji, ki se veselimo če se nekomu zgodi nekaj lepega … in konec koncev … tudi vsakodnevni blebetači …

Par mesecev nazaj nisem mogla brez kletke … Komaj sem čakala, da pridem zjutraj v službo, da se priklopim in da dobim moje prijatelje … Sedaj … skoraj ne pogledam več sem … Pa ne zaradi tega, ker sem zaradi moje nosečnosti bolj na unem forumu … ampak zato, ker se nimam več kaj menit v kletki … Ker jaz razmih spletk ne prenašam … tko …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Koga si zgubila?
Jaz sem še tu.Sicer mi zdej MSN ne upali..drugače bi ti prpopal enega velikega cmoka!!!
;-))

Ma ja … srce … sej vem, da si še vedno tam … sam ni več tko kot včasih .. žal … :(((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Enako, Bugi, zato pa “jaz se ne grem več”, ampak tokrat brez užaljenosti, ker nisem spetkar in se zato tega ne grem več!

Lepo lepo se imej in čuvaj nase!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sama cutim enako..zato se pocasi umikam..se javljam tu poredko,ko se mi rola…kos emi vse j……in brez veze zdaj kdo je kriv kdo ne..tisti ki je..ze ve…jaz se ne cutim kriva za nic!!!
In ravno zaradi umazanih spletk ozadja…se tkole ne grem vec…briga me kaj mate med sabo tam nekje..sam mene ne mesajte v to.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ko tole berem ne morem mimo tega, da se vprešam:

Od poletja naprej pravite da se s kletko nekaj dogaja. Poleti sem v kletko prijadral jaz.

Upam, da ni moj prihod povzročil, da je kletka taka kot je sedaj. Če je mi prosim povejte, se bom umaknil.

Alt

Ne seri no..vsi skupaj smo se mal prenajedli en druzga ocitno..pa vmes kak padalec kaj povzoci..pa ti cudni nicki..ko ne ves..al so stari al novi..pa ozadja strikarije..ti nis nic kriv..zato nehaj…in tudi s kletko bo se vse okej..sam en zur mormo met..iz oci..v oci..pa bo vse spet okej…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ŽURRRRRRRRRRRRRRRR

Ja to, to

Party mora bit.

Hvala SončeK.

Pred novim letom bo..ker mora bit;)…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ODL

Alt … ma neee … Ne se sekirat. Nisi ti nič kriv. So druge zadeve v ozadju.

Sej niti jaz točno ne vem za kaj se gre … sam tisto malo kar vem, se mi zdi vse skupaj res tko otročje … da je groza. In pol … no … pol se vse to odraža na forumu …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No torej bom še bluzil tukaj gor.

Ej, Bugi

Kako si? Kako se počutiš? a si že bila na pregledu?

Če mi pa nobene slike upgrade joška ne pošlješ…pol sem pa žalosten.
;-))))

Sem kar v redu … Nekako se slabosti sedaj umirjajo (prejšnji teden niti jest nisem mogla, ker mi je vse obračalo želodec) … pa tudi utrujena nisem več tako kot sem bila … Recimo, da sem se počasi klimatizirala … :)))

Pregled imam pa v petek … :)))))))))) Komaj čakam … Upam, da me da na UZ pa da bom videla kakšna je moja pikica … :)))) (upam, da je vse v redu)

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pol bi ti mogla vsak dan pošiljat novo slikco, ker imam občutek, da se večajo “a vista d’occhio” … :((((( Sem že skor mal zaskrbljena … A je to sploh normalno? Če bo šlo tko naprej jih bom mela na koncu take ku Pamella Anderson …

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tooooooooooooooo!!!!
A se ti lotim težit…al boš kar brez tega kej poslala?
;-)))

Nč ne bom poslala … namesto tega bom zdej šla … domov … popapcat neki … pa pol na tečajček do večera … Tko!

Srce … sej sem ti povedala … nobene slikce več. Če me pa češ videt … ja … pa pridi v Gorico, ne … :))) ;)))

Pa pa … in lepo se imejte … Jutri bom cel dan tu … juhuuuuuuuuuu … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

mogoce pa je bilo narobe to, da ste se sploh zaceli srecevati..
ne vem. ne vem kaj imate med seboj, ker videt je kakor da bi bili vsi prijatelji.

ne ga srat no 😉

send $

Mi smo res prijatelji.Sam včasih si privoščimo pa tud trenutek slabosti….al pa kak slab dan pride….

A pol ,če pridem dol mi misliš v živo pokazat?
;-))

se strinja s tabo tudi moja malenkost……

na žalost……… saj veš, vse lepo enkrat mine……… pa si vendarle želim, da z našo kletkico ne bi blo tako……….

nardimo žur…….. i bit če bolje!

Ups… Sva prišla nekje istočasno… Evo, se že tepem po prstih ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Cmok, na prstke, da ne bo preveč bolelo.

New Report

Close