Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Džihad

Džihad

… zamislimo se nad sabo! ;))))))

… Ste kdaj razmišljali, zakaj se muslimani tako radi razstreljujejo?

Poglejmo nekaj dejstev:

-nobenga seksa pred poroko
-nobenega alkohola. Nikoli v življenju., nič…
-samo zajeban pesek vsepovsod…
-nobene TV. Nič kabelske. Nobene satelitske…
-nobenega Playboja, vročih linij, seksi slikic….
-nič športnih poročil, fuzbala, nič formule…
-pesek…samo zajeban pesek vseokoli..
-nobenih tangic, nobene Claudije Schiffer..
-zelo malo malo avtomobilov..
-nobenga Ferrarija, Alfe, CLK-ja…
-veliko kamel, smrdljivih, umazanih kamel…
-pesek, zajeban pesek povsod okol….
-nobenga ribarjenja v oazah..
-roštilj iz kameljih rebrc, fuj…
-peščene nevihte…
-jedo z desno, samo zato, ker si brišejo rit z levo..
-nobenega toaletnega papirja ne poznajo…
-sliši se samo neko zavijanje od sosedov..ne, sori, to je glasba..
-molitve petkrat na dan….
-pesek, povsod pesek…
-nobenih discov, nič svinganja, nič plesa…
-in ko umreš, greš na bolje…
-ali si želiš tako življenje?
-in ko umreš greš na boljše !

No zato ni čudno, da tako radi umirajo…

A, sem omenil pesek……

Sam bionda!Tebe bi dol res lahko v redu prodal.Prijateljici ,ki je bila v Tuniziji ….pravzaprav njenemu fantu..je tip ponujal 12 kamel zanjo!!!!
Jaz bi kar razmislil o ponudbi……;-))))

hm, bom povprašala za kolko kamel sem………. hihihi……..

Hmmm… barabe!! Za mene pa bi dali samo deset kamel in dve coca-coli… Hmmm… 😉 :)))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ja, ja… Kar je res, je res. 😉 :)))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ti kar jaz prišepnem…….pššš.pšššš.pšššš. Tolko!!!!!
😉

Mater!! Hely, si pa baba pa pol. Kar tromestno število… Fiiijuuuu 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Miši!!!!
Tud zate bi P. prvleku en vagon kamel gor!
😉

:)))))))))))) True, true… 😉 Hehe, bi moral – bi ga zadaj gnala in tulila – vleci, vleci… 😉 :)))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ja, mausika…… moja tazadna je za tri kamelje…… pa še bjonda sem….. pa….. hmmmm………. no, dovolj……. hihih

:)))))))))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Saj ti bi dol ostala!!!!!
😉

Eh, taki vrag kot sem jaz vedno najde pot nazaj 😉 :)))). Bi me kar z express-pošto dostavili 😉 :))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ja pol bo treba pa kamele vrnit!!!!
:-(((

Eh… Bi takoj rekli: ti revež, ti… Kar obdrži te kamele… samo lepo prosimo: ne nam več hudiča vračat 😉 :))))))))))))). Hehehehe…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

a to na prostem trgu al tko za pultom ??

send $

Saj nisi taka beštija no!!!
Prav crtkana si bla za videt!
:-)))

Kaj si t tud blond?
Saj ta forum je pa res sam blondast!
😉

ma nee
poznam bjonde 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}-ne in vidim da bi se dalo kaj keša zaslužit..

send $

ce bi se mogla jaz to drzat..kar se definitivno ne bi..ker to ni zivljenje..bi sla tud takoj u en fcfrcoflan…jebes tak zivot..je boljs bit u nebesih..no u peklu;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close