Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Neč ne zastopim (kot ponavadi) …

Neč ne zastopim (kot ponavadi) …

… ampak ziher NI kul !

Dragi moji , dolgo , dolgo me ni bilo tu med vami , ker imam osebne , družinske zadeve take , da mi onemogočajo prebiti kaj več časa v vaši družbi , zvečer se mi pa – po pravici povem – ne ljubi , raje se usedem pred televizijo in v naslednjih 10 minutah zaspim ;)))

Potem pa mi hči reče , daj mami , a greva pogledat , kaj so pisali tvoji frendi te dni . Ona zdaj včasih z mano počekira “moja” dva foruma in se reži , češ , kaj za ene face smo … no , ja … pa kot rečeno , prideva , bereva , bereva … neč več jasno … vse v nekih šifrah ,o nekem menihu je govora , pa o srečanju , kamor ne boste hodili ( btw – mene tudi ni nihče ne povabil , ne omenil , ne po mailu , čeprav ga vsi poznate , ne po telefonu , ki ga tudi vsi poznate ) vse skregano , se obtožuje , se poslavlja …
Ma , ne razumem … pa tudi ne vem , če je vredno iskat po vseh desetinah postov nazaj , če se mi bi kaj razjasnilo.
Samo vprašam – a sem tudi jaz kaj kriva ?
Toliko , da vem , kako se obnašat .

Pozdrav od Nikite , ki ji NIHČE ne piše , ne pokliče , ne pošilja sms-ov .. tudi tisti , ki so bili nekdaj kao prijatelji , zdaj pa … tišina …
… pa tudi ne vem , zakaj !

Ma , brez zamere , vsi , ki boste tole prebrali , ampak tako mi je prišlo , da napišem … in sem.

N.

Sem ti že zgori napisu!
Tuki sam ljubčka na LB!
;-)))

… ne bom težila .

Me pa še zmeraj zanima , zakaj so mi skinili tisto mojo mačko iz profila ?!

Pa še to – če mi kaj napišeš , daj na pinkponk.com , tam lahko preberem , ker me že dooooolgo ni v službi oz. enkrat sem , pa potem spet dolgo nisem in tako dalje …
Velja za vse .

Ben , lupčka na AJ (magari bi bil že čas , da bi enkrat zares !)

Mej v vidu,da kljub vsem peripetijam naaslednji petek ali četrtek srečanje v LJ bo!!!!!!
Na LB moje zlato!
😉

Putana vacca !
Ma , jaz o tem ne vem nič !
Pojasni , nariši , razloži !
Takoj !
(če ne , vtamem nazaj obljubo o demonstraciji LAJ v živo )

Tiste mucke (vidiš, jaz pa sem “prenova”, da bi se je spomnila) ni zato, ker so stran, kamor je bila slikca “linkana”, preprosto ukinili. Je ni. Otišla. Išla ča. Pa pa rekla. 😉 :)))))))) Malo po googlu za obstoječimi slikcami pobrskaj (samo ne takimi preko geocities, ker tistih ne pokaže) in nov link prilepi…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

… samo za uno mačurino mi je pa res žal.
Jo bom poiskala , pa še enkrat gor z njo , ker je res TOČNO taka kot sem jaz – po videzu in po karakterju (kolikor se ga lahko razbere s slike :)))

Pozdravček … kam pa ?

mačka Niki

Hehe… A mojo mačeto v profilu si že videla? Ta pa jemoja in tudi točno taka, kot njena šefica 😉

Pozdrave pa… na Štajersko (tja v Sincev konec). Se mi pa ja čuje 😉 :))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Kavolo se ti čuje , saj ne pišeš kot on :)))

Tvojo mačketino sem pa videla , ja , je lepa , kar je res , je res … imam pa jaz dve doma , ena hujša ko druga , samo so drugačne barve ko šefica , pa tudi tako sladke niso , zato moram slikce drugje iskat ;))))

:))))))))))))) Ujej, je pa pestro z dvema mačurama 😉 :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Plus pes (nemški bokser) plus anglo-arabska kobila … plus mož plus otroci … kaj mi še manjka ?!
Kamen za vrat , pa v Sočo ;)))

hehe…a naj pokličem mamico ali hčeriko?????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Mamica ima prednost.

Ujej, marija! Pa saj imate pravi živalski vrt :)). Pa to vse doma? Mislim: tudi kobilo? Pa bokser, ta velika pasja pošast ni nič razvajen, ne? 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

no no ne bit preveč važna…hehehehh

čeprav mislim, da imaš tokrat prav…nažalost..

leta letijo - iščem stevardeso.....

… kobila je dobila domicil nekje drugje , imamo premajhen vrt še zanjo 😉
Pesjan je razvajen kot strela božja , sem mu pa glih danes napovedala totalno vojno , ker mi je začel lulat po tanovi krizantemi , packa pasja !

Ma ja , veš , pri nas je tako , da se imamo fuuuul radi , smo zelo tesno povezani , ker drugače na teh cca 30m2 ne gre :)))

Ojej. Bogi pesonja… Ma nekam mora, a ne? Pa 1.november je že mimo in krizantem tako več ne rabiš… malo zadovoljstva pa mu res lahko pustiš, hehehehe. :)))))) Ja, hudič je to… po nas pa živadi vse tako okoli prsta motajo :))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

… saj stalno nekaj jamraš, da mlade in neizkušene niso zate ;))))

New Report

Close