Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek mišika …kaj misliš….je vredno?

mišika …kaj misliš….je vredno?

ali po domače: se splača nekoga ljubiti???

..Za večino bo to vprašanje ali dilemca brez veze…mogoče celo nezrelo…toda če malo premisliš…mogoče kapne , da na koncu recimo 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} teh zvez propade, Je to res??? naprimer tudi če si v zakonski skupnosti..tudi to lahko propade…
MOj skromen komentar ali mišljenje….jaz bi nekako takole opisal zadevico:začetek-sreča-konec-žalost-solze-prazina..nekje je še RAZOČARANJe….in potem jovo na novo!!

Ali ti ali kdo drug pozna kakšen drugi nasvet,drugo izkušnjo…naj ga prosim napiše, ker jaz ne morem in ne želim več živeti v takem svetu
…ker enostavno mislim, da sem vedno jaz tisti, ki je na koncu razočaran!?

sory pupika moja….saj vem…mogoče si premlada…toda ti si edina ta trenutek z mano…hihihih

leta letijo - iščem stevardeso.....

Joj, razo…. Mlada, mlada… Neizkušena – morda. No, najbrž. No sigurno. Pa idealistična, naivna in še kaj bi se našlo… ne pa blesava 😉 :))).

Če je možno? Če obstaja? Za 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} propadlih zvez ne morem nič rečt… Ampak okoli mene, v moji družini (no, obstajajo tudi “črne ovce”, kot povsod), v moji vd družini, v bližnji okolici… tvojo teorijo ala začetek-sreča-konec-žalost-solze-prazina večina spodbija.

Neverjetno veliko ljudi poznam, ki po 30ih, 40ih, 50ih letih skupnega življenja še vedno rabijo drug drugega, se še vedno držijo za roke, se imajo še vedno radi… in še zmeraj ne dvomijo, da so so se pred 30, 40, 50 leti pravilno odločili… Tista začetna zaljubljenost tako vedno mine, ker enkrat mora. Pa saj ne moreš vedno imeti “Schmetterling im Bauch”, kot pravijo, ne moreš vedno živeti v sedmih nebesih… takrat začneš pa ljubit… Četudi bi tistega, ki ti pomeni vse tu in tam poslal v tri krasne. Četudi pride dan, ko se ti zdi vse brez smisla… Samo ljubiti pa ne nehaš…

Če se splača? Hmmm… Finančno najbrž ne ;), paše pa za dušo in srce… Manj se obremenjuješ z vprašanji, manj dovoliš drugim, da ti pokvarijo sanje, lepše ti bo…

Zadovoljen z odgovorom? Pa tudi če ne: jaz v to trdno verjamem…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

… vero , verissimo !

Jo no kapiš italiano 😉 :)))))) Sem bolj med nemci in angleži… :(( Enkrat… Pade en tečaj italijanščine… Obljubim.

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

… pripravljen tvegati , tudi ne dobi , pa če si še tako želi …

Ja, ja… To pa je tisti ta prvi korak – pa definitivno drži.

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

No , saj si itak ti vse napisala , jaz sem samo dala dokončni pečat spodaj :)))

Ok, ok… :)))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

be sta smotane….kadar sta skupi…

heheh..vaju že na samem dobim…polej pa….hihihih

leta letijo - iščem stevardeso.....

ja, ja… obljube, obljube… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A dveh naenkrat pa ne moreš … al kako ?

Razo , kaj zdaj , a se vidiva ?

New Report

Close