Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kej je zej…

Kej je zej…

ta viken kšna wasmica ki tuki?

A?

V Šmihelu je …

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nie!
Ma pridemu vč kasnu!

A mi lohk kdo to prevede.

Osmica je kraj kjer se dobro je in dobro pije … …

Pismo … celo leto čakam na našo osmico v Wozl’ni … pa me je zdej zaj*** … Ne smem jest ne pruša, ne šalama … ne pit dobrega vinčka … Porkaduš …

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Osmica je kraj kjer se dobro je in dobro pije … …

Pismo … celo leto čakam na našo osmico v Wozl’ni … pa me je zdej zaj*** … Ne smem jest ne pruša, ne šalama … ne pit dobrega vinčka … Porkaduš …

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A osmica!!!

Ja ja to pa poznem. To je pa odl zadeva,sem bil ene parkrat. Super.

Ja ti se moraš pa takim dobrotam za nekaj časa kar odpovedati.

Curc

nisi mel zgodovine??
osmico je stara mati marija terezija uvedla de so Slovenski kmetje imeli en vir dohodka
ze takrat so kmetje lahko osem dni prodajali svoje vino in hrano neobdavceno

send $

Ma glavno,da lahko še fakaš!
😉

Ma ni bi blo jasno “wasmica”

Ti si pa razgledano bitje!
A si primorsko?

Sej ostalmu bi se še odpovedala … sam … PRŠUUUUUUUUUUUUUUUUT!!!! … pa MLAD SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIRRRR s česnikom in peteršilčkom … :(((((((((

Kar na jok mi gre … :((((((((((((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

MA še tisto se mi niče. Se zdej že cel teden miško joče, da ima polna jajca … jst bi pa skoz sam spala … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ti bo šlo še nekaj časa.

Mi je znano iz prve roke.

Je sanjala o tatarskem biftku več kot 1 leto

Omogoči mu,da jih sprazni!
saj to ne bo ubilo male Bugičice!
Saj smo vsi to počel!Na koncu je blo pa sploh ta lepše!!!
😉

Ohjej … nestoj. Ravno zadnjič smo nosečnice na unem forumu debatirale prav o tem … tatarski biftek … njamsi … Ob tisti temi se ti kar sline cedijo …

Pa smo se zmenle, da ko bo nosečnost in dojenje mimo bomo naredile en taki velik žur sam za nas … in tam polno teh zadevc .. OD pršuta, šalama, tatarskega bifteka, do vseh vrst sirov in majoneze in vse vse vse vse kar se med nosečnostjo ne sme jest … :)))))))))))))))))))))))))))))))))

He he … se mi zdi, da bomo iz tistega žura prišle vse domov za kako kilo bolj težke … :))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Mimogrede se kakšna kilca pozna.

Ma sej ne da tega ne počneva … Hm .. čak … kdaj sva v zadnje … enkrat sred tedna … sam … meni je fino pršlo (itak) … pol me je pa začelo neki pečt … pa sva se ustavla … in … ja ben … mu ni pršlo ne …

Čene pa sva celotno vajo opravila prejšnji petek … tko da nima kej dosti jokat … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

AUUUUUUUUUUUU

Na sredi si se ustavila!!!!!!!!!!!!!!!!

Se opravičujem ampak sem moral replicirati.

Ohjej … Sicer mislim, da po kilih nisem šla dosti gor … mogoče pol kile ali eno kilo … Sam se mi je full nekam razbacil trebušček (full je napet) … pa o prsih da ne govorim (imam občutek, da bom največ kil pridobila ravno tam):((((

Mi je dohtarca zabičala, da se do naslednjega pregleda lahko zredim samo eno kilo … Zgleda, da bo treba mal telovadit … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No vidiša poleg vsega je pa treba še na linijo pazit.

Ja … sej vem … grozno … obupno … sam enostavno ni šlo več dalje … Sej sva probala, sam ko je gledal moj skremžen obraz … je tut njemu kar dol padel … :))))

Zdej mi pa gor meče … presneta baraba … :)))))) Sej mi je že reku danes zjutraj: “Ti bom že vrnil čez kak mesec, ko boš potrebna ku nevem kaj!” :)))) … hehehe … ja ja … gvišno …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jah … glih zdej ko si misliš, da lahko ješ za dva … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sploh ni treba nič govort.

Na sredi si ga pustila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne bom nič več rekel.

New Report

Close