Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek OPOZORILO…

OPOZORILO…

…za vse tiste ki se zjutraj mislijo dret tu gor!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Hej prijatu!
Si odrezal spodnji del fotke,kjer je pisalo še:
Women only!

:-)))))

ne bom se drla..nezno ti zasepetam..imej…lepo jutro..lep dan!!!;))..aja..pa polubckam te..ker mas to tko raddddddddddddddddddddddddddd

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lepo jutro tudi tebi..lubcka..ke;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kam?

sem mislil, da si že razčistil, da pupe so v drugem planu…na konci, ko vse možnosti odpadejo…hehehhehhe

ti pa tak….ma ki je s tabo pubec????????

leta letijo - iščem stevardeso.....

ejga, ejga……. a nis upal ninat……. al si se ravno vrnu iz gobolova? ;)))

***** kak je lahko najpomembnejši del zmankal….hvala za opozorilo

:*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

bljak :((

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

ja ja gobolov…..uspel je 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

pupe?? kaj te to je????
vrsta bacilov????
bakterij????
al kakšno drugo sranje???

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:)))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close