Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tako vreme….

Tako vreme….

…tko dol tišči,da bi šu najrjaš komu v špajz srat po vloženi papriki.
Al naj se uščije…..al pa naj….. bo že enkrat pondeljk,da grem na šiht se zabavat.
🙁

a še mate holandinke ??:))
a nisi enkrat neki ocenavu internacionalnih ritk? :)))))

send $

vreme za cartat..pa kaj dobrega popapat..pa en sprehodek..pa kaj lepga videt..in ej..sam rec da ni blo okej;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bogec joka!
Začne vsako nedeljo po maši!

Turizem se je zdej za kak mesec in pol poslovil…pa nema veze…ker imam pa tako super sodelavko,ki se ji hoče sam o sexu……..
;-)))))

Za cartat že.Sam pr nas je blo danes ku v učilnici:šola od jutra do zdej…in seveda glasbena spremljava zraven(beri:porco dio mulc….a hodiš ti v šolo al jest…glej v zvezek in pust N. pr miru….M.!Meni ni treba tu sedet….tud jest bi šla rajš pohajat…zdej pa dost…a se maš namen učit,al ne?….D.!Dej mu še ti reč kej,vidiš,da mene ne šmirkla….Mater mulac..zdej ti pa eno tako pršvasam….itd….).
Popapat?To pa to!So me pohvalili,kar sem skuhal.
Ok! Pa še kej!Sem čakal vse kaj druzga.
Bo že slabš!
😉

ma ja..sola..sola..sola..tud jaz hodim u solo..in delam naloge..pa uzivam..v tvojem smislu..ma kdo pa ne..vsi smo na istem;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kako ti kaže?Bo kaka graja ob konferenci?
😉

haha..ne tega pa se ne bo..sem tko pridna;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa a si že prnesla hčeri kak podpis s šole?
😉

nisem..bi mogla aa..kej uspict..cak bom u pondeljk;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti!
Kaj ste mel za matematiko za nalogo?
A mi posodiš zvezek?
😉

a to s tabo?
al ni na nobeni strani kukanja med noge ? ;)))

send $

…sam govorit o sexu!Z mano.Sex pa s kom drugim…;-)

ma no sej tud to je nekaj!!
sam pol prideš domov in ??? 😉

send $

Študiram,da bi blo dobro naredit tisto,kar mi je moj bojni kolega Saško enkrat predlagu…….;-))))))))

New Report

Close