Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mikimiska

Mikimiska

Cak mal..jaz sem te imela za zensko.Mikimisko;)),zdaj pa te mal berem in opazam, da si ti moski..je to res al se motim, saj ni nc narobe..sam da vem kaj si..bi blo pa ja okej;))..aja..pa lepo jutro ti zelim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Haahahahahahaha!!!
Naša detektivka se je vsaj enkrat zajebala!
;-))))

SonceK:

Dobro jutro.
Ne bereš vseh postov ?:)) No sej tud jaz kak post ignoriram (sam ne tvojga).
Detektivka opaža pravilno.
Ja, razmišljam o skrajšavi nicka.. ker je tukaj tudi še ena miška
sam ta nick mi je tako leeep :)))

bom pa vsekakor povedal, se nočem še jaz mešat v limonade!

send $

Le glej,da ne boš tace po mojem stegoval!
😉

No samo da vem..s kom klepetam tkole;) in nc ne krajsi imena..al spreminjaj..se te bomo navadli kot mikimisko in pika in ni hudic..da ti mi kak dodatek ne pripopamo..ponavadi je ze tko…da iz enga nicka nekaj ljubkovalnega uspicmo;))..zato uzivajmod alje..in ej..ej..ej..tudi jaz ne nastopam vec u limonadah..skoda moje energije in cajta…rajs spijem eno dobro limonadko..mmmmmmmmmm..pase…lubcka ke;))..pa dobrodosel kle sedaj tudi kot moski;))..ampak tokrat sem pa res pogrnila po celi crti..se vidi da je bilo te dni nazaj kle ornk napet..in sem povrsno brala vse skupaj..ne bom vec;))..haha

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ma ja..vsaj enkrat se pa lahko..nekateri se motijo nenehno;))…cao stari..vidm da si lumpasto razpolozen..kaj bova uspičla..aaaaa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Glavno,da so se strasti umirile in putke šle lepo nazaj v gnezda…
;-))))

Kurjac..ne rabmo spet ognja..okej..lubcka ke..da se mal umiris;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Umirim?A me češ ubit?Pa v dom ostarelih spravt?Bljak!
Mam nos gor!
🙁

tebi ze opravicim ;))

kaj bi danes lepega disalo ?:))
hihi, mal za Sp-ja podrazit :))

send $

E pubec…mene pa zdražijo čist ene druge reči,hehe…..
Vpraši mamo,kaj….
😉

jaz tudi disim..mmmmmmmmmmmmm;))evo..da ga se jaz mal podrazim..haha

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no kaj…;))mogoce poljub tja..kjer disi vse po..mmmmmmmmmmmmm

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

cigavo mamo ?:))
mojo al tvojo
al od teh pupik?

send $

no no …
NADALJUJ …

;)))))

send $

mmmmmmm
skor bi ti dal cmoka

ups

kaj bojo pa rekli ;(

send $

ne vem..probaj;))..pa bova brala

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

japjade..bo prevec hudo pol..grem rajs se mal na dezka;))..uzivaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a spet bežišššš

hihihihi

saj mogoče pa tale mikimusi ni tak hudi???

leta letijo - iščem stevardeso.....

ne seri..poglej rajs u ladlc…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahahahah………

pupika………a bova spet šla na Bledek……..

maš prav…..prvo jaz..potem pa ostali komarčki…hihi

leta letijo - iščem stevardeso.....

neupirajoci pupi se priblizam in se ji z ustnicami dotaknem lic desno spodaj od nosa, blizu ustnic.
Nato ji pritisnem kratek poljub in opazujem…

-se bo zdrznila
-bo nastavila ustnice
-me bo zgrabila za teme in me strastno poljubila
-bo rekla, “ka pa te ti tu delas” 😉

send $

TEGA SE NE DELA !!!
SONCEK, ZE ZDEJ JE HUDO !!

send $

:)))))))))))))))))))))))))))))

a zdej bi pa se tud ti postavila v vrsto ?:)))
kaksna bo pa pr tebi reakcija ?;)

send $

New Report

Close