Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sreča in kompromisi?????

sreča in kompromisi?????

?????V ŽIVLJENJU…..

…SAJ VEM , večina zatrjuje, da so kompromisi edini način, da se določena veza obdrži…
ali je res moja -tvoja sreča odvisna od: popuščanja,kompromisa,odstopanja,….skratka od vsega tega sranja?????????…samo zato, da bi bil “srečen”…za okolico??!!!

Vprašanje: je to potem sreča?

leta letijo - iščem stevardeso.....

rabiš ti poročnico Hely…za kak nasvet mislim?
Javi se v ambulanti!
😉

čekam u redu…heheh

čak mal……….a je že v vojsko stopla????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Da, da… Malo “give”, malo “take”. Dosti “give”, dosti “take”. No, tako naj bi bilo. Če seveda oba poznata to toerijo. Drugače pa si naj**al 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A to kaj spremeni?
😉

vau…v veš…….baba v uniformi….srtrogost..izdržljivost…vauuuuuuuu

ne me zajebavat:…a je res???

HELYKA…tuki sem…hihihi

leta letijo - iščem stevardeso.....

Soseda,kr se je k sosedu prženila…je poročnica.In,da bi ti vidu,kake spodnje gate nosijo slovenske vojakinje…bi te minilo bit tabornik…ne sam sex!
Sicer pa sem o tem že pisal!Odurno!Najbrž so iz cerad ta starih kamionov platno dol pobral…pa gate tem puncam urezal….
Bljak!

uff…mi je odleglo…s.em mislo, da je že najina frendica med soldate stopla…….

kje pa je danes????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Noče dol zlest..saj jih poznaš!
😉

ja ja…začutjo neki mehkega…pa koncsveta……..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Nekaj mehkega??? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Še bolj jih fukne,ko kej trdega!
😉

to pa ziher…ahhahahahahahahaaaaaaa

leta letijo - iščem stevardeso.....

pol se pa norijo…dec pa hoče bit samo prijazen ko je mehak….hmmm…mislim NEŽEN…hehehehehehe

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close