Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ali se opazujete -gledate…

ali se opazujete -gledate…

……..v ogledalu?

in vam je všeč, kar vidite!!????hhiihihihi

lepo prebujanje….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Tistga mafijozota,kr ga vidim jest zjutri v špeglu…bi najrajš policiji prjavu!Tolk mi zgleda zajeban in strašljiv,da ziher ne misli kej dobrega!
😉

eh, dans sem vidla Rožleta, ko sem se pogledala…

smrk, smrk

Ogledalo? hmmm… moj neprijatelj ;). Ne, ga ne maram in se zjutraj niti pod točko razno ne gledam v ogledalo. A-a. :)))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Komaj komaj se skobacam iz tople postelje … se na nek način preplazim do kopalnice s še na tričetrt zaprtimi očmi … potunkam obraz v ledeno mrzlo vodo, da me vsaj malo predrami … dvignem pogled in …

… AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA …

v šusu sem budna, ko se zagledam v ogledalu … :))))))

Hvalabogu za korektorje, pudre, maskare, šminke in vse kar spada zraven … :))) ;)))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Je pa ja fajn, ko vidim eno tam notri – ko je bolj zdrmana kot pa jaz….:-)))))

ma priznam..ma je lepo vse to kar vidim..okoli sebe…in tudi pogled svoj v ogledalu..ma ne pozab dragi..da majo vsake ocke svojga malarja..in da kar je okej meni..mogoce ne bo okej tebi..aja..no teb je..saj ves najin Bledek caka..glej u ladlc;))…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close