Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ena bolj izi varjanta …

Ena bolj izi varjanta …

Pripravljala sem se, da grem pod tuš medtem ko je on lenobno ležal pred televizijo. Zunaj je narahlo padal dež in ni bilo prav veliko volje v zraku. V kopalnici sem vklopla radio in nežna melodija je zapolnila mali prostor. Slekla sem se in se za trenutek pogledala v ogledalo. Dva meseca nosečnosti sta se mi že lepo poznala. Koža na obrazu je bila bolj napeta, trenušček se je že lepo razlezel, čeprav ni bil še tisti pravi nosečniški trebušček in prsi … ohjej … te so se pa kar razbohotile. In jaz sem bila tista ki sem razmišljala o vsadkih? He he … zdaj prav zagotovo ne več …
Odprla sem toplo vodo in stopila pod tuš. Kako je pasalo čutiti tople in mokre kapljice kako polzijo po mojem golem telesu … Najprej so mi zmočile lase, obraz, nadaljevale po vratu mimo prsi in trebuščka in se izgubile v mednožju in nato po nogah do konca … Naslonila sem se ob zid in se pustila tako namakat … Zaprla sem oči in se prepustila kranemu občutku. Začutila sem kako so se mi bradavičke napele in zaščemelo me je med nogami.
Zaslišala sem kako so se odprla vrata in tam je bil on. Gledal me je poželjivo. Najprej me je gledal v oči, nato je pogled spustil na prsi, na trebušček, v mednožje … Kar tako oblečen je stopil k meni me objel in poljubil. Zagrabil me je za prsi, ki so tako hrepenele po njegovem dotiku. Voda je še naprej tekla po naju in čisto premočila njegove cunje. Z prsti mi je segel v mednožje in me začel masirat in medtem se je z ustnicami zatopil v moje bradavičke.
Slekla sem mu premočeno majico in mu spustila hlače, ter tako osvobodila že čisto trdega korenjaka, ki je samo čakal na pravi trenutek da prodre vame.
Bila sem že čisto mokra in voljna in prodrl je vame, kar tako, stoje. S hrbtom sem se naslonila na ledeno mrzel zid medtem ko me je on začel počasi nabivati. Dvignila sem levo nogo, da sem ga čutila še bolj gloko v sebi in občutek je bila nepopisen. Zagrabil me je za ritnice in me začel nabivati bolj močno … nežno a močno in globoko … in je nabijal in nabijal … … … …

…. in prišlo nama je skupaj … Izmučena sva se sesedla pod tušem in pustila da so vodne kapljice padale po najinih pregretih telesih …

………………….

:))))))))))))))) ;))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

praviljice…….

tega nobena pupa ni zmožna….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Stoje? V tušu? Z dvignjeno levo nogo? Noseča?

Kaj ni možno, razo, kaj? 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ok … če ti rečeš … ;))) :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

To pa ja ni nobena taka stvar … samo tuš mora bit tak, da imaš lepo kam se opret …

A ja … pa v nizki nosečnosti … dva meseca … :)))) ;))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hehe, razo ne ve, kaj govori… ,) :))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ne razburjaj me………..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Razburjaj ali vzburjaj? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ehm … … … tega ne bi tako direkt komentirala … sam … ti povem čisto tiho na uho: “Prov maš!” :))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

priznanje, da imam prov!!!!!hehehe

saj sem vedel, da ti meni ne bi nikoli lagala……

amapk zrajcala pa si jih….nevednice…………..živeče v upanju, da se jim kaj takega lahko zgodi…….

ampak, ne jih več hecat….bojo mislile, da res lahko kaj takega doma doživijo…ehehehheheheheh

ps….a pa te joškice niso nič bolele?????pa a samo enkrat????
saj maš čisto prav…doma se šparaj…heheheh…

ps. a si miškolina že začela pripravljat, da boš pred novim letom imela eno staro srečanje…z mano???!!!hihiih

leta letijo - iščem stevardeso.....

Srce moje … joškice so bile prav zadovoljne, verjemi. Pa enkrat je čist zadosti … že tako pridem še prehitro upehana … :(((

Miškolin pa bi bil ob možnem srečanju s tabo verjetno najraje kar prisoten … Sicer pa močno dvomim, da bi me kam pustil samo … še posebej v avtu … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

MMMMMMMMMMMM

:))))))))))

miškolinček neče bit prisoten….verjemi, SPLOH..

ČE MU NE BOVA POVEDALA!!!!!!hehehhehehehhe

ma saj mu ni treba vse vedet………..boš vidla, bo luštno…….samo midva in..ops…………………..

brez skrbi, saj ne boš zanosila…hihiih

leta letijo - iščem stevardeso.....

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ja ja … samo ti, jaz … … … in Miškolin seveda … :)))) Mu ne uidem … ne se bat …

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

jaz pa ko sem prebral si pa nisem upal packat po tem postu ;((

ampak zdaj, ko ni vec trd..

to kar si opisala se premalkrat dogaja
da bi vsi verjeli da je res ;))

Drugic zakleni vrata kopalnice !!

send $

Češ rečt … drugič pusti vrata od kopalnice na stežaj odprta, da se bo opet ponovilo … :)))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

MA NE NE NE

ejga, tud skopat se je treba ne sam nabivat !

send $

Ma sej pol sva se tut skopala, no … :)))))) ;)))) Sam vode je pa odteklo v prazno … uffa … :)))))))))))))))))))) ;)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

PA NE SAM VODE ;)))

(dej sploh se ne morm zbrat, kr vidm sceno pod tušem) ;((

send $

:))))))))))))))) Pa kako sceno neki … Eno nosečo žensko z napetimi joški in povečanim trebuščkom in širšimi boki … ki jo nabiva en Miško s spuščenimi hlačami … mokra do kosti … :))))))))))))))))))))))))))))) ;)))))))))))

Nč … ne bo druge ku takoj danes stestirat doma, a? :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

bugnavilea napisal:

> :))))))))))))))) Pa kako sceno neki … Eno nosečo žensko z
> napetimi joški in povečanim trebuščkom in širšimi boki … ki

WAUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

NAPETI JOŠKI

HUUUUUUUUUUU TO!!!

BUŠČEK
NJAMMMMMMMM KO BI GA BOŽAL!!!

BOOOKI GOOOOOOOOOOL ###!

> jo nabiva en Miško s spuščenimi hlačami … mokra do kosti …
> :))))))))))))))))))))))))))))) ;)))))))))))
>
> Nč … ne bo druge ku takoj danes stestirat doma, a? :)))

NE VEM CE BO KAJ IZ TEGA…
PRI MENI DOMA ?? HMMMMMM.. BAJE MORA BIT TVOJ MISKO ZRAVEN ;))

KJE NAJ DOBIM NOSECO ZENSKO ???

ZENSKO ZE DOBIM….

– AMPAK NOSECO ………

– Z NAPETIMI JOŠKI !!!…..

– Z POVEČANIM BUŠITOM !!!….

– DA O BOKIH NE GOVORIMO

TO SI ŽELIM ZA PRAZNIKE JAAAA TOOO !!!

send $

Ej … Miki … počas počas … :)))))) Najprej dubi eno ženskico … pol pa je najmanjši problem dobit še nosečnico … sam enkrat .. ups … uide … in to je to … :))))))))))))))))

He he … sam ti si pa glih taki ku Sp … :))) A sta slučajno kej v sorodu? :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

bugnavilea napisal:

> Ej … Miki … počas počas … :)))))) Najprej dubi eno
> ženskico …

JA..

SEJ TO JE KOKR KUHARSKI RECEPTI ;))

pol pa je najmanjši problem dobit še nosečnico …
> sam enkrat .. ups … uide … in to je to …

MA CE MI ZENSKA UIDE.. KAKO BO POL NOSECA ???

MA TI SI KUHARCA JA ;((

> :))))))))))))))))
>
> He he … sam ti si pa glih taki ku Sp … :))) A sta slučajno
> kej v sorodu? :))))

MOJ ATA JE BAJE
SAM NOCE PRIZNAT ;((

>
>
>
>
> Lp, Bgv

send $

Ma ne uide ženska … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Jo morš trdno držat … in … hopa … ti pride not v njo … in evo … imaš nosečo ženskico … :))))

A Sp da je tvoj ata … Ja … sej se ne bi čudla … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close