Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MIKY ;))

MIKY ;))

Mater smo to pesem preglodali… Povprek in počez. Pa moram rečt, da mi je ljubša od npr. Prešernovih zadev…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ne, ni tisto kar sem mislil..

tista pesem gre nekako tako:

“#########$//&#$#/$/
##&$/&/!!!! $&&/{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ?? $$#?

ipd.

sigurno je v berilu !

send $

Hmmm…. To imam pa nekje še shranjeno, če se ne motim… nekje… uf… bom poskusila zvečer pogledat. Mislim da vem, kaj misliš…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Uh … Kons.5 … :)))))) To smo jo pa v srednji obdelali … hehe … kok se mi je zdela brezvezna … :)))))))))))))))))) Mislim, da je bil Kosovel kar pošteno nrjen, ko je to pisal … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

a še vedno ???;))

send $

bugi bugi (ni to en komad ?;)) )

-no sva ze dva, k tko misliva;)

po moje se je terana nasekal in ko je lezal v gnoju

Izbire skoraj ni: A ustreza gnoju, B ustreza zlatu. Ker je oboje 0, nas tudi ne sme čuditi, če je A B < 1, 2 in 3. Do šestega verza smo imeli opravka v bistvu z le dvema besedama (zlato in gnoj) in enim razmerjem med njima (=). Ker Kosovel nikjer ne sugerira, da brezdušnež ne bi bil tudi človek, in ker sta gnoj in zlato identična, lahko naredimo iz predzadnjih štirih verzov sklep: Človek ničesar ne rabi. RAZEN ENO FLAŠKO TERANA!

send $

:)))))))))))))))))))))))))) No … vidiš … vse je jasno … Zihr pa je blo njemu še najbolj jasno, ko je drugi dan še enkrat prebiral kaj je prejšnji večer pod mizo pisal … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ma ja, ben … sej to pa itak vemo, da smo Slovenci pijanski narod … pol se pa čudimo kaj zaene zadeve pišejo napi pesniki … :))) ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Prešeren še vedno ni v mojem stilu, ne… Enostavno ne najdema skupnega jezika ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

BUGI:

FACA SI !

send $

:)))))))))))))))))) Thanks … enako … ;))) :))))) :-****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ma se nobeni nisem dal lupcka

ma…

pa kdaj drugic, no 😉

send $

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ne bo pomagalo ce mi kazes zobke ;))

danes me je sram

(joj joj … se vedno te vidim nago ;(( … )

send $

Ma kako me vidiš nago, če niti ne veš kako zgledam? Hm … to je pa že res dobra domišljija … :)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hvala! ;))

sedaj pa se prosim obleci,
mam ze suha usta !!

send $

:)))))))))))))))))))))))))))))))) Jst sem oblečena že ves čas … :))))) … ti me neki slačiš v svojih fantazijah … :)))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close