Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sp…

Sp…

Tak, ti lepo naloži kazaa, si downloadaj ono Fire, pol pa ekšn ;). Pa lepe sanje seveda…

Grem jaz… Še malo tja v toplo posteljo kaj za “lahko noč” prebrat… hmmm…

Gute nacht! 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Hvala za družbo!Bila sva sama.Lahko bi cajt pršparala in šla naa MSN…pa saj moraš tud špegačem mal pozornosti naklonit,ni res?
Položi si rokco tja….pa mal krožnih gibov in na P. misli!
Cmoka!
🙂

ati,
a mogoce ves, ce je tista famozna slika na kazaa ???

send $

Ne!Bi bil pa kažin,ja,če bi jo ti vidu!
😉

“Gute morgen liebe Misi…wigetz”..pa ne me zdaj okarat..to se ne pise tko;))..kle je vse dovoljeno..haha..mal te nerviram..ti nemka moja ti;))..tko k svojo mamicko..k kr popizdi ce se jaz tko pacim z njenim rodnim jezickom;))..in mi rece..”Was siz das majne liebe doter”;))..haha

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da ne znaš maternega jezika.Zgubljaš točke pr meni.
😉

Vas volenzi;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A morš vsem strobit,da sem na vasi doma in da sem vol!?
Grrrrrrrrr
😉

:))))))))))) Ijoj… Če bi jaz vsaj pol toliko italijansko znala, kot znajo eni nemško… Vidiš, pa smo na istem 😉 :))))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close