Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vložki

Vložki

ja, še dobro, da jih kdaj zmanjka……. haha……. se cimre vsaj kej izza mojga vrata spokajo…….

alora, imam pol ure cajta…

bo kedu kej povejdou? (drgač bom limala bedastoče) ;))

Ti kar limaj… 😉 :)))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pa če boš limala slikce kakšnih fejst, pomanjkljivo oblečenih, pstavnih fantov ali dedcev… Toliko bolje 😉 :)))))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ja, sem ze nekej…….. a ti je všeč Henrik? ;)))

kako si kej…….. mišolovka še stoji? ;))

oooooo, fajn idejo si mi dala!!!!!!!!

takoj grem v akcijo!!!!!!!!!!!!!! iiiiiiiiiiiihhhhhhhhaaaaaaaaaa

Orleke premalo poznam… pa Henrika še tudi nobenega nisem srečala 😉 :)).

Mhhmmm…. Čaka, čaka… na žrtev 😉 :)))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:)))))))))))))) saj sem vedla, kam se obrnit 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ufffffff

😉 :))))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

vedno limaš bedastoče!!! c c c c

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

ja, pa ne povedat zakaj! ;))

čauči Sincek…. keku je z jurčki? 😉

ne rastejo :(((

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

New Report

Close