Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tole je tko res…

Tole je tko res…

Te lepe misli..ce jih clovek zna brati..upostevati..ziveti..se ti zdijo tko popolne..prave..resnicne..sorry..ampak meni so take besede okej..lepsajo mi dan..in rada jih limam..vsepovsod..tud na mojga soncka u kuhni;))…in marsikdo prosi zanje…naj tudi vam lepsajo dneve…

“Včerajšnji dan so le sanje, jutrišnji le vizija… Vendar vsak dobro preživeti dan spremeni sleherni včeraj v sanje o sreči in vsak jutri v vizijo upanja. “

al pa tale…

“Najlepši okras ženske je ljubezen, najlepša oblačila na ženski so roke moškega,ki ga ljubi”

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa se ta..in konc za danes…

Bodi srečen zaradi tistega kar imaš in ne obremenjuj se s tistim, česar nimaš!”

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To me pa na eno spominja…..

Zgleda,da je to meni namenjeno.Zato:
Težim h temu,da dobim tisto česar nimam,ker bi me to naredilo bolj srečnega,kot sem zdaj.Razvoj dogodkov mora it naprej.Če se zadovoljiš s tistim kar imaš..prej,ko slej otopiš.In potem si najbrž srečni tupko?

Sunny pravi: …najlepša oblačila na ženski so roke moškega….
Ni logike!
Babnice ste vse po vrsti radi oblečene,ni res?Šlatat se pa ne pustite!Se pravi,da ste vse avšasto oblečene,al kaj?
Hmm…za ene to kar drži.
;-)))

Nimaš na razpolago večnosti,
da bi odkril svoje sanje.
Svojo svobodo imaš le toliko časa,
kolikor si tukaj, na Zemlji…
Skrivnost sreče je svoboda
in skrivnost svobode je POGUM.

Kontent?! :-)))

Ven s te parole bom pobral tisto,kar rad slišim…..če je sploh kaj takega?
Jutro ptič!Si že otresla perje?
😉

potem si vse sladke besede ven pobral, pogum pa si preskočil, ker ni po tvoji formi….. hehehehe.

Jutro.

Tud tistega sem absorbiral…..sam bi ga v mojem primeru bolj rabli eni drugi.Tokrat so se res eni drugi usrali in ne jaz.Pa verjemi al ne.
Cmoka v sudjoklnland!
;-)))

lepo..ti me razumes..lubcka..mmmmmmmmmmmm

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Iiiije… To je blo pa zdaj tak lejpooo… Res. Še posebej tista z okrasi in oblekami… hmmm… se grem oblečt 😉 :))))). Ne, res je lepa…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pa jest neč ne razumem…in,če ne razumem…ratam hitro čuden.
Ma ja.Zguba krvi…to bo to!
😉

lepe miselke so jaaaaaaaaa…. and so true……..

čauči mala plastelinka moja :))))))))

New Report

Close