Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kletka…

Kletka…

Imejmo lep vikend..polno takih tapravih stvari..m;))..uzivajmo…papa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

it tebi kceru !!

pa se vidiva ko se vidiva 😉

send $

saj ti lahk tko rečem?
Te babnce ne boš nikol vidu!
Ima poseben način jebanja!verjemi!
😉

Sunny!
Jebi se…………………….uf,kako sem to grobo napisal.
Pa drugače:kljunčkaj se!
Na žalost……….ne z mano…….
Imam tako šobe navzdol,da vi ta negativna energija pokrovc odnesla…
;.))))))))))))))))))))

prjatu,
jaz Sonci ne vidu??
Saj ti ne ves kak nacin jebanja ustreza meni ;))
poleg tega,.. sem prilagodljiv
101 polozaj hehe

send $

To povej njej!Pa boš vidu točo!
;-)))))))))))

jebi se i ti;))..in to ornk..naj ti pase in zadane…jebeno bit je pa ja lepo;))…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

se vidjamo..vidjamo..aha;))..ampak ej..kcera..pa nisem..ne bom..no vsaj teb ne..sem rajs kaj druzga..le kaj..hm…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

opa..tega pa nisem vedla…daj Sp..rec..povej..kaksen je ta nacin..ker jaz ga ocitno ne poznam..enenne

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ustreza..prilagodljiv..in videl..aha..vse te tri besede..so kjut;))..Sp..mal nalag..nc bat..mene lahko vsak vidi..vsak dan..ni blema..se ne skrivam..le zakva;)…se vidimo..ce prej ne..na kofiju..pred novim letom…delam na temu…lubcka..miki..ker se ne das..prepricat..nasmu Sp-ju..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hihi

a si vidu, da me ni nagnala ??;)))

send $

ej…………………..

spoh nisi taka kot sm prcakavu po opisu Sp-ja da si ;)))
ok, sestro
cujemo se!

send $

dobro jutro;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

send $

New Report

Close