Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Najti najt

Najti najt

Ja, jst sem že v moj najpriljubnejši odpravi…. mmmm… moji rumenomodri pliškasti pižamki……. da mi moj Pufko pravi kanarinka …. ;)))))

… no, in sem hotla že it mižat, pa slišim tole kišto šumet…. pa jo pridem ugasnit…. ma itak, da jo ne morem ugasnit, ne da bi se prklopla…. hehe…

alora, vam povem, da je moja višnjeva pita uspela…… mnjamši je….

Sincej, zelo si se potrudu zame, sploh glede na to, da sem ženska ;)))) zatorej mi pošlji tvoj naslov, da ti v ponedeljek odpošljem…… ;))))

zdaj pa grem ninat v mojo naj šukco……. dokler še obstaja…. obstajala bo, dokler ne pride Wolgica……. Wolgico pa bojo uspeli prešvercat šele v prvih dneh januarja…..

mejdun, Helčebarda, pejd ninat, kaj tle trobiš….. – to si pravem sama sebi… ;))

vam pa: nočko, lepe sanjčke

psssssssssst
mi ze spimo!! 😉

ugasni to kisto… mislm… 😉

send $

lepo jutro johanka..a sanjas o wolgi..no kaj bos pol tam pocela..u uni sukci;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A kej bom u Wolgici počela?
Hehe… verjetno bom ninala & počivala, pa lubčkali se bomo, otročičke delali, pa knjigce brali, pa TV gledali in musko poslušali, pa…. ojej, kaj pa vem…. ma sej je možnosti še pa još….

a ti sam eno reč v tvoji šukci delaš? ;)))

katero pa ???;))

send $

ja kaj se pa ti ftikaš semle? to sem jst Sončiko vprašala!!

mala moja..ko bos u moji letih..in ce bos htela met vedno nekaj novga..bos u sukci sam se ninala..cartala..vse ostalo pa vedno…pocela drugje;))..je tko lepo..mmmmmmmmm

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

aja..sedaj pa se pitamo kva je un..pocet..haha..naj tko ostaja;))itak sva obe lumpacki mali..ihaaa..bi reku najin medi…ej..medko..jaz dons lizem..kje si..bova lizala ukup..k ze tko dolg cajta nisva..mmmmmmmmmm..pridi;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ni kaj…pač trenutek moje slabosti :/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Januarja?A so šele posekal drevo zanjo?Ej….spet so te nategnili….
😉

New Report

Close