Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Joj joj

Joj joj

Dans sem sanjal celo noc !!!

Najprej je blo treba polagat dva tira zeleznice enega ob drugem na eni zelezniski postaji. Brez kakega orodja… samo na pamet markirat crto, kje se bo tire polozilo. 😉

Potem smo sli v treh plezat po enemu ledeniku.
Vreme se je segrelo, zacelo se je topiti in v tisti razpoki, kjer smo plezali se je utrgal leden plaz. Tipa je odneslo skupaj z ledenisko grobljo, zenski se je uspelo tolk stisnt ob razpoko, da jo ni poteglno skupaj s plazom. Zdi se mi, da je blo pomembno, da je medtem dihala, ko je bila zasuta z ledom, drugace ne bi prezivela ;))

Nato smo bili v drugi svetovni vojni. Trikrat je bilo potrebno prestopiti Jugoslovansko Italijansko mejo. Meja je bila na reki in potrebno je bilo priti cez most. Vedno se nam je uspelo priblizati italijanom, se naredit neumne in nato cuvaja onesposobit.
Ko so za nami streljali nas nikoli niso zadeli. ;)))

Spet smo se znasli v vojni in kot izkusenec v vojni sem razlagal nekomu, kako nam je vedno uspelo prestopit zastrazeno mejo. Ob tej razlagi in njegovih vprasanjih se je tudi meni zdelo malo manj verjetno vse skupaj ;)))) ampak v sanjah je vse res 😉

lahko noc!!!

send $

Miki, tako ponavadi sanja naš Sprevržko!

Ti morš sanjat “mokre sanje”! ;)))))))

ma imam jaz streho, hvala!

send $

Miki, a ti mene rahlo malo zajebavaš? ;)))))))

se ti zdi, da te rahlo?

send $

ma dobro da so bile samo sanje..pa dej drugic rajs sanji kaj bol neznega, toplega, ljubecega..dej no..potrud se mal;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jest sanjam sam še nage babe!!!!Sem v krepi in kliker vklopu in mam sam ta spored ponoči.
Cmoka vseeno.
😉

ej…….
ne pisat dokler se ne streznes !!!! ;(

send $

A zdej že lahko kej napišem?Zdej sem se streznu.
😉

ja, povej mu, Sonči……. kaj morajo fantki sanjat…….. hehe, nas bejbike vendar…… ne pa tam une vojaške zadeve…….. hehe, tisto moram jst sanjat………… ;))))

ok…;)
in ne me slatat ko si nabutan!!

send $

;((
ma sej mogoce de sm tebe sanjal ;((
si bla na italjanski strani ??

send $

Ah…..sem te za Sinca zamenju najbrž…;-)))

New Report

Close