Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prvi,ki se danes

Prvi,ki se danes

………..tu sprdne….ga za nagrado pustim cel dan pr miru.
Takee mrliške vežice pa še ne!!!!!
🙁

tu sem … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Se pravi,da te pustim pr miru.
😉

Sej tko al tko na pol spim … tko da tut če bi me obdiru bi blo bolj kriza … :(((

Bi rajš doma pr Miškotu ležala … :(((((((((((((( Ohjoj … kdaj že grem na porodniško? :)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Vic dneva!!!!!
Bugi bi šla že na porodniško!?
Ojej,kako se režim…pa kdo drug še bolj…..
:-)))))))))))))))))))))))))

Ti se kar reži, ja … … … oh … jst ša tle boga … vse me boli … zaspana sem in utrujena (tut če sem spala celo noč) … in tečna ku stu mater … :))))

Ja ben … najboljše da grem na tisti klinčev kakav … pa še en brioš zraven … da pridem mal k sebi ..

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Boga Bugi!
😉

:))) Zdej sem že bolj srečna … Imam lepo kakavček pred mano in grizljam taki dober jaboljčni štrudelček szi skutico … :))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Dober tek!
Vidiš,kako je včasih malo potrebno,da se razpoloženje spremeni?
Eni tega za boga miloga ne morejo skužit…..
;-))

:))))))))))) He he … ja … res je … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

10 dek ljubčkov ti dam…pa še enega gratis za povrh!
;-)))))

Oooooooooooooooooooooooooo … … … zdej je pa kar sunčk posjal … :)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A veš,da tu pr nas tudi?
Zgleda,da se moram začet zalizavat vsevprek….pol takoj posveti!
;-)))

Ja ben … … Pri meni sunčk sije samo v moje srčku … zunaj je še vedno kilavo … :(((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close