Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bugi..mamicka moja…

Bugi..mamicka moja…

lubckam te na busija..pa tebe na licka..pa sam sem prid..ker se ne bos pocivala..ni sans…za to bo se cajt..;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehehehehehehehehehe….spet so me v smeh spravli!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Sonči … ma jst skoz počivam … :)))))))))))))))))))))

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ma bemo te bom..ce nosecnost poteka okej..ma da mi zvis kot prej..ce ne bos kot ena pomaranca ratala..in bos tko slabe volje zaradi tega..ni sans..bugi..migat in zvet kot prej..nosecnost ni bolezen..kapis..mala moja!!!

Ne resno ti tole govorim..uzivaj..in zivi kot prej..seveda se merkas..aneda..sam ne mi pa ze zdej se delat k da si u 8 mescu..madona..te moram res pridet mal zdrmat…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči … nč bat .. Sej živim tko k prej … al pa še mal boj v muvingu … (prej sem živela sama pa je bilo treba pospravljat sam za eno osebo … občasno kdaj pa kdaj še za ta drugo … zdej pa ko je Miško pri meni .. uffa … zdej je pa treba skoz pucat … pa migat … pa kuhat … pa pometat … pa prat … pa likat … pa pa pa … jojmene … ) :)))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close