Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sunny?

Sunny?

A zdej,kr si nam tretjino ekrana postreljala……te spet cel teden ne bo sem?
;-)))

o pa ja..sam nehi..jaz sem vedno kle ***** te bom

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lažeš,kradeš(ta je sam zato tuki,kr je v geslu) in bolho Suzano imaš!
;-)))

ej sem napisala *****..pa je bla cenzura..jao..jao Primoz ne seri..k to je cist lepa beseda..Primoz..enga lubcka popam se tebi no..za lep in miren dan….mal me mece priznam;))..ej sp..ne pis tega..ker vse da ce kaj sovrazim sovrazim..da me kdo popaca z besedami, ki mi niti priblizno niso dane..kot so tele tvoje..lazes..krades..pa bemo kje si to najdu..aja..ma ja..okej no..jaz lazem..pa kradem..pa v solo grem ..pa pol nc ne znam..pa se prej rdece cesnje jem..ja to pa lahko usen pojem;))..haha

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kje in kako SončKa mehkega napravt.
Hihihihi….
;-)))

nehaj no..ne povej jim vsega…okej;))..ti sam ti..lajhko me spremenis..no izdas…haha…ampak ne pomaga tud to ne..jim..ker je soncika opasna..in ti to itak ves..se zna brant..jajaja..ceprav sem na pogled vsa nezana..haha

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Izdal te je nekdo drugi.Nekaj zanimivega sem izvedel……

New Report

Close