Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek F.. u zid

F.. u zid

Pi_darija

Ma poln curc mam…………..

Ma sploh ne morem priti pa vas malo prebrati………

Pa še danes je tako slab dan…………

Kar je pa “tu mač” je pa “tu mač”. Pa dej to, pa dej tist, pa ta kreten hoče sestanek, pa uni debili hočjo da pridem v božje rame nekam tja bogu iza leĐa.
Pa to se vleče že 10 dni, pa še nič ne misli popustiti.

Upam da je pri vas ostalih kaj bolje.

Pozdrav

Da si se le strgu s ketne.Zdrži še malo…saj bo kmal december,ko se nobenmu noče več delat pa resno kšeftat!
Včeri mi je ena prijateljica rekla,da bo vzela strojnico in ratatatatatata….
Kontrolirajte se folk!
;-))))

Daj mi številko od te prijateljice, da bo še mini posodla brzostrelko.

Ma ja, curc pa december. Vsi takrat nekaj hočjo.

Pol bi ga pa še pil vsak drugi dan.

Pa človek to ne gre skupaj……………..

J_b_š december. Tko zafuk.. mesec v našem poslu da ga ni bolj.

Pol ti pa saam jaanuar ostane…za se umirit!
Sam takrat pa ostali ne kažejo več ta prave volje za srat ga….;-)

Ma saj ravno tukaj je “catch”.

Čez celi leto malo šparajo z denarjem, pol pa na kuncu leta pogledajo, koliko jim ga je še ostalo, pol pa navali narod…………..sam daj kupim vse kar imaš…………..

Njim ni problem mal naročajo zvečer se ga pa pije, problem je v tem ker moramo mi čez dan delat ko budale da se jim ustreže , zvečer moramo pa biti zraven in se ga nacejat z njimi.

Predstavljaj kakšen je potem december, če te Cca 20 partnerjev povabi na novoletno zabavo.

ej..ej..ej..ej..sem vedla da moram se pospegat nazaj sem..ma ej alt..bilo i proslo bo tudi oko tebe..nc bat..-izi..izi..pa bo slo!!!

Vec kot delat clovek itak ne more..kapis..in jemlji vse bolj na veselo..bo slo vse lazje..ne pusti se jim..da te sekirajo mater ej..kimaj..in si misli svoje..neka se jjjjjjj…..;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če so to partnerke….bi kar trpel jaz to!
;-))

Razmerje moški : ženska v našem poslu:

90:10 pa še to jih je pol na porodniški

Načeloma se strinjam s tabo.

ampak moj problem je v tem, da če lahko naredim “toliko”, lahko pa še malenkost več. Pol pa prideš tja “kjer ni muh”.

Ja, ja.

In, dušo kako pa ti kaj? A vsak pri vas kaj uživate?

ma božček ti mali…… pridem jaz tja……. in te malo pocartam……

pa oteklinco pozdravim….. paaaaaaaaaa……… upsssssss

ne žen’ si k srcu tolko…….. sej smo skor vsi na istem…… na žalost :((((((

New Report

Close