Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za trenutek naj odloži lopato

Za trenutek naj odloži lopato

naša draga teta Peka…….. mishika……….

zaloge moke v Sloveniji so zaradi suše omejene! ;)))))

:))))))))))) Lopata odložena… In keks v roki. Tak, zdaj bo pa zaradi Hely moja rit rastla. Njo okrivite 😉 :)))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

hehe, tvoja???

hehe, kvečjemu moja, ko si mi pa tako slasten recept poslala……. mmmmmmmmmmmmmm, vsa sem že slinasta………. ;)))))))

A še ne pečeš? C c c… 😉 :)))))) A pridem in pokažem, kako se dela? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

hehe, lahko tud kar nardiš… ne splača se delat tolko dolge poti za samo pokazat……….. …… potem pa jo brž ucvri……. nazaj damu, sevede…….. hehe

Ne, ne… Čakaj malo…. Kar se speče se mora takoj pojest – in ne bi verjela, koliko lahko jaz pojem… 😉 :))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

hm, no no, sej bi te povabla na en košček…….. drgač bi šla v nič…. mislem, bi mi jo ti zafasala……… hehe, teku kukr u unih črnobelih filmih…….. hihihi..

:))))))))))))) Joj, kje so že tisti filmi…. Smo jih vedno vsi trije ali štirje doma skupaj gledali – ponavadi so bili v nedeljo popoldan. Luksuz je bil to, luksuz. ne pa zdaj, ko se v nedeljo pegla pa pere, na tv pa… nedeljsko popoldne – jak! 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pa glih zdej…ko sem ji mešalec za beton zrihtu!!!!
😉

:)))))))) A? Bova služila, a ne? Pa ker so tak dobri, jih lahko kamot za dva jurja po kili prodajama 😉 :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Govora je bilo o lopati, s katero na veliko razmetava moko, ko na veliko peče!

Hely, kje pa naj take velike količine testa sploh mešam, če ne v mešalcu? 😉 :))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ja pa ne unem za beton……… haloooooooooo…… kaj bi nam rada kejšno azbestozo podtaknila????????

Pa saj ne mečem azbesta noter :)))))))). Pa mešalec prej dobro umijem s kerherjem 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

pole pej prou!!!!!

hihihihi

Jaz pa o mešalcu v katerem bo po novem piškote mesila!
😉

Mater je bilo to zdaj težko brat 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

a si brala z odprtimi usti?

…. in si domišljala, da si pr zobarju? hehe, verjetno ga rabiš pod mus, ker tolko sladkarij pojedvaš……….. hihih……….

auč, auč

New Report

Close