Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek no…če res vsi ob tej uri

no…če res vsi ob tej uri

NE SEXATE…HEHEHEHHEHEH

bi se pa mi lahko oglasili!!!!

čakammmmmmmmm

leta letijo - iščem stevardeso.....

Živim življenje device Marije… 😉 :)))))))))))) In se javljam na dolžnost 😉 :)).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

mišika…tebe sem pa najmanj pričakoval

leta letijo - iščem stevardeso.....

:)))))))))))

Ko me najmanj pričakuješ, še potiho priplazim in zakričim: BUUUUUUUUUUUU! In se tako ustrašiš, da ti še gate dol padejo 😉 :)).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

packa…

no povej kaj bova danes…

sexala ali premišljevala?????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Jaz bom kar premišljevala… Kako v najhitrejšem času do največ denarja prit 😉 :))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

se pravi…duhovno

poskusim…..hihihi

Daj mi ruku i pođi sa mnom
prošetajmo našim gradom
kišna je bila ova zima
i struje za reklame dovoljno ima
bljesak lampi automobila
noćne dame kraj limuzina
mrske maske su lica ljudi i žena
veća od tebe je i tvoja sjena
dok ideš kroz noć
……….

leta letijo - iščem stevardeso.....

:))))))))) evo, tudi če že vsi mislimo, da si mrknil, se spet pojaviš v stari bojni opremi 😉 :))

Razo, kje hodiš? Še kofe si mi obljubljal… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

pusti kofe………miši moja….

poglej preberi in me zavoli

Ako me ikad pozelis ponekad
pa makar i u snu
ako samoca zaboli
a kise padaju
ako te jutro probudi
na hladnom jastuku
jedino moje ne boj se ja bicu tu
mada se cini da je gotovo
da srce je kameno
ponekad me suza izdaje
ne mogu vise sebi lagati
ne mogu da te nevidim
i lazu da VRIJEME LIJECI SVE
……..

as nadaljujem

leta letijo - iščem stevardeso.....

si me sploh kedaj? ;)))

Razko…. razočarana sem….. smrk, smrk……. odrazočaraj me…. in spuci kaselc…….. že enkrat….. grrrrrrrrrrrrr

Aaaaah… se bom kar raztopila… 😉 :)))))))

Ti kar nadaljuj :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ops, vidim, da motim eno zelo hmmmmmmm erotično seanso……..

Razko čist v transu, Miškolinka v ekstazi………..

res se ne spodobi, da skuz ključavnco špegam ;)))

:)))))))))))))) Ti kar, ti kar… tako vsi vemo, da si predsednoca kluba voajerjev 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

no, zdaj si me pa užalila……. zelo globoko užalila……. :((((((((((((((((((

s takimi rečmi se pa ne ubadam……… ;((((((((((((((

:))))))))))) A nisi ti enkrat na peciklu neka dva zaljubljenca prestrašila… Ko sta se malo v avtu mečkala? Mater mi spomin deluje – pa ravno tam, kjer ni treba 😉 :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

hehe, to je blo pa res! oštja, pa imaš spomin!

ampak kaj bi tisto…….. mislem, tista malenkost…… hočem rečt, da mi drgač to ni v navadi………. ;)))

ja, ja, ja… Ni se zdaj nič treba izgovarjat… saj te vsi pznamo… Si že vsakemu vsaj enkrat v avto kukala 😉 :))))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

pupi mala…kako si

leta letijo - iščem stevardeso.....

ne maram te, ker si lump!

to pa ni reeeeeeeeeeeeeeeeeeees!

ne lagat, mišika……….. ti bodo uha zrasla, nos se ti bo podaljšal, tace pa skrajšale, da se boš po vimekih vlekla………… upsssssss………. ;)))

…ja samo zivim za dan
da iz pocetka pokusam
da se več jednom
bar jednom sretnemo

JOS TE IMA U MENI
JOs TIJELO ZADRHTI
KADA ME NESTO NA TEBE PODSJETI…

leta letijo - iščem stevardeso.....

zakaj me ne maraš???

leta letijo - iščem stevardeso.....

Bom še prava kača tu ratala 😉 :))))) Taka kosmata z velikimi uhami… samo bo pa ena prednost: lahko bom ležala tudi, ko bom okoli hodila 😉 :))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Haaaaa…. 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

no sem poskusil…ampak če se ti zeha…..

saj ti nič ne zamerim, saj ne boš prva, ki se jim zeha ob meni

pa pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close