Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Čisto hipotetično vprašanje

Čisto hipotetično vprašanje

Kakšna bi bila vaša reakcija,ko bi ugotovili,da na konjskih dirkah stavljate vedno na napačne konje?
😉

cisto preprosti odgovor…uzivaj ob tistem kar imas..konju..seveda…in nehaj stavit..na napacne konje…alora…stavi na kaj druzga..mogoce ti pa tm rata;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Thx!Od tebe pričakovani odgovor.

smotko!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

“Bodi srečen zaradi tistega kar imaš in ne obremenjuj se s tistim, česar nimaš!”

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

naredi konjske klobase………

ojla frend…..a ga kaj namakaš

leta letijo - iščem stevardeso.....

konjske hrenovke..mmmm..papapala..razko pejva namest na Bledek..rajs na baso..hrenovko konjsko k Krusicu..pejva..ma tolk dobre..mmmmmmmmm

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

stavila bi na kobile!

?????

hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa

a srečen s tistim….eeeeeehehhehehe

a veš tole:

če želi baba biti srečna z moškim, ga mora veliko razumeti in malo ljubiti…hihihi

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ehm … … … … … … Ma kaj zaeno vprašanje je to???????????????????????

Dej … prezgodaj je za to …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Potem pa stavi na petelinjih bojih. Bo tvoj petelin ziher zmagal…. če je vsaj količkanj po svojem gospodarju….. ups.
:-))))))

Ženska je kriva 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Jaz se obremenjujem s tistim,kar imam ….in sem nesrečen zaradi tistega,česar ne morem dobit!Otrok pač!
😉

New Report

Close