Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek uuuuu

uuuuu

stara stvar ampak mogoče je še ne poznate vsi 🙂

Preizkušnja

Bil sem presrečen. Z deklico svojega srca sem hodil ze vec kot leto dni,
ko sva sklenila, da se poročiva. Moji starši so nama v vseh pogledih pomagali, prijatelji so me spodbujali, moja deklica pa… Bila je sanjska. Samo ena stvar me je malce vznemirjala, moja bodoča tašča. Bila je uspešna poslovna ženska, bistra, predvsem pa lepa in seksi.
Včasih se je z menoj cčsto očitno spogledovala, kar me je spravljalo v zadrego. Nekega dne me je poklicala, naj se oglasim, da bova pregledala seznam gostov. Šel sem. Bila je sama in ko sem prišel, mi je zašepetala, da se bom kmalu poročil, njej sem pa vseč in si me želi. Rada bi se z menoj ljubila, samo enkrat, preden se poročim in se ves zapišem njeni hčeri.

Kaj naj bi ji rekel? Bil sem tako presenečen, da nisem mogel izustiti niti besede. “Grem v spalnico,” je rekla, “in če si pripravljen, pridi za menoj.” Ko je odhajala po stopnicah v spalnico, sem gledal za njo in občudoval njeno graciozno zadnjico. Samo trenutek sem pomišljal, potem sem pa šel k vhodnim vratom, jih odprl in stopil iz hise…

Pred hišo je stal njen mož, me s solznimi očmi objel in rekel: “Zelo smo srečni in zadovoljni, da si opravil našo malo preizkušnjo. Ne bi si mogli želeti boljšega moža za svojo hčer, kot si ti. Dobrodošel v družini.”

Iz tega sem se naučil: Kondome imej vedno v avtu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ja, ja… Since, je pa prvič, da se nam tako izpoveduješ… 😉 :))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

izpovedujem??????

kaj je danes s tabo narobe 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Bogi… a se ti še od včeraj pozna? Revež… Samo povej: a si tak pijan še od včeraj ali pa tak zaspan, da ne veš več, kaj pišeš? 😉 :))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pravijo da pametnejši popusti….jaz neom popustil

O ČEM TI JAMRAŠ :)?????

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Se mi je kar zdelo, ja :))))))))))))

Nič, danes pa skoraj nič ne jamram… Skoraj… Malo moram že iz navade ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

poglej ki mate doma kos stene proste, pa se dvakrat not z glavo rukni..MOČNO…garantiram da se boš boljše počutla 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:)))))))))))) A to tudi revmo odpravlja? Pa bolečine v hrbtenici? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ja ja

ti se samo butni….pomaga pri kontracepciji tud 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Mater, pa res pomaga 😉 :))

Since, pa ne bi ti tega patentiral?… bi poleg Lekovih in Krkinih delnic visoko kotirale tudi Since d.d. delnice 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ni mi za na občino it da bi papire porihtal…naj to ostane kao dedekovo zdravilo v rabi ljudstva 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

New Report

Close