Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek TO PA JE ZA VSE…..ki bi znali…

TO PA JE ZA VSE…..ki bi znali…

pomagati!!!!!!!!!!?????????????????

kako naj ne izgubim glave – ponovno?????
glava= razum!!!!!!!!

…zgleda, da me ljubezen in strast tokrat drma z tako močjo, ki je ne poznam…hihihiih…saj sem bil že prepričan, da sem noro zaljubljen in podobni štosi toda tokrat…za umret….
.in sedaj ko je potrebno vse iz začetka….se bojim da ponovno ne izgubim glave in kasneje ugotovim, kako sem se poniovno prevarl…hihihi

.uffffffffff…kako je ljubezen nora in me opija…….jest samo hočem in želim, da ne bi ljubil s tako močjo, kot jaz znam….

za ilustracijio….

Kao ptica na mom dlanu skakućeš
priznat ću ti zašto volim proljeće
podijelit ću i ovu noć sa zvjezdama
prekrit ću te nebom kad budeš zaspala

Otopit ću ti led sa usana
dat ću sve što imam za tvoja oka dva
kao mjesec kad proviri iz tvog dvorišta
obasjat ću ti lice kad budeš zaspala

Neznam kako da pobjegnem od sna
i neznam dal’ te i’ko voli kao ja
al ne bi ova noć tako boljela
da me nisi voljela…

Kao osmijeh ljetnje noći nestaješ
znam da nećeš doći al’ ipak čekam te
osjetit ćeš noćas miris trešanja
znat ćeš da sam budan kad budeš zaspala

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pofakat…..pa zbežat na vejo!Za vsak primer….nkol ne veš,katera bo prdivjala……
;-)))

Glavo s šraufi gor prišraufaš, pa je garantirano ne boš izgubil 😉 :))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

non stop se za glavo drži…. tud ko greš spat, scat, v trgovino, v kino, kamorkoli……. ti si jo sam drži!!!

Prav, ni problem.

Za glavo je sicer že prepozno.
Lahko pa nekaj storiš za glavco. Nabavi si deviški pas, pa bo vse ostalo na mestu, kjer je treba…

razo..ni ti pomoci..zasvojen si..osvojen..do konca..edin Bled se pomaga;))..glej u ladlc..jaz pa grem iskat perilo..kaksne barve ga oces;))…moder..kot ocke..aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close