Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek miši…ti ki si moja….

miši…ti ki si moja….

…če me pogrešaš..ne povej nikomur….če me želiš, ne daj me nikomer….če ga ljubiš, ljubi ga nežno…… če ničesar od tega…..vrni mi upanje in oprosčeno ti bo…

leta letijo - iščem stevardeso.....

To se pa kot molitev bere 😉 :))))))…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ušesa pa rade slišijo to,kaj?
;-)))

:)))))))) Kaj naj rečem… če je iskreno, ob pravem času, res ni mišljeno pocukrano… potem ja. Pa odvisno, kdo to reče 😉 :))))))) Ah, babe,: vse zakompliciramo ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Boš še Razota užalila…pa ti ne bo več pesmic pel…..
;-)))

Ne, ne… Razo ima izredno dovoljenje za pisanje sladkih zadev tu gor… Nekdo pa mora malo raven “cukra” dvignit (razo, brez zamere… ni bilo slabo mišljeno) :))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ne se zdej vun vleč!
;-)))
Si cviklna,kaj?
😉

Pssst… Rajemi štrik vrži, da se lažje potegnem 😉 :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A prosim Sinca,k je bližje?
Hm…sam ta ti bo še sidro na štrik pripel prej,se mi zdi….;-))))

:))))))))))) pa še kamen mi okoli vrata obesil 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pa z nogo te not tišču!
;-))

New Report

Close