Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Miši!!!!!!!

Miši!!!!!!!

PETEK je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Je cajt že,da začneš pucat gnezdo…pa kuhat….pečt…….in v končni fazi:depilacija,frizeraj,tuširanje(najbolj pomembno!!!!!),dišavljenje,oblačenje(pardon slačenje) seksi perila….pod tušem lahko en trening solo vržeš,da bo primerno preparirana za zvečer…..pa,če ti je slučajno kak mozolj čez teden na ritki ratal,imaš še cajt stisnit….do popoldneva se bo že zasušil!
;-)))))))))))))))))))))))

joj no, kaj pa je tebi, Spejko……… čist jo boš zakompleksal…….. ku ji tolk dela za en bogi petek naložiš!!! ;(((((

A misleš?Še premalo sem ji naložu…..saj zdej je itak do pondeljka ne bo gor1Na forum mislim!
;-)))

:))))))))))))))))))))))) Jap. Petek. Samo je tak turobno pa še slabo sem spala… Ne vem, če bo v redu dan… Še glava me malo muči…

Tak! Dovolj jamranja! Pod tuš, po aspirin, kapučino, jedli danes ne bomo ;), pol pa… pol pa… 😉 :)))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

SEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX!!!!!!Without frontiers!!!
;-))))))))

:)))))))))))))

Tega pa jaz nisem rekla….

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Saj ni treba reč……je treba preprosto…dol se dat!!!
;-)))

New Report

Close