Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ena lepa pesmica

Ena lepa pesmica

Ljubiti resnico, častiti lepoto- mar isto ni to
Je dano poetu iskati kdaj v svetu, kar je lepo?
Preraščamo mite, navdih afrodite še pena več ni,
So zla in krivice edine resnice za zgodbe teh dni.

So najlepše pesmi že napisane,
So se vse ljubezni že enkrat dogajale,
So vse sladke sanje že obstajale,
Kam usmerjena teh časov vzgoja bo srca?
So najlepše pesmi že napisane,
Vse besede nežne plehke in obrabljene,
So mladostne igre že pozabljene,
Se ustavlja čas za čar, ki se prebuja v nas?

Je blizu stoletje, ko vigredi cvetje več vzklilo ne bo,
Naj zvoki, besede, le stiske in zmede v balade nam stko?
Je konec iskanja, bo teža spoznanja pregnala nemir,
Naj kislo deževje skoz golo vejevje skali vsak izvir?

So najlepše pesmi že napisane….

Spider, pa ne, da se nam boš še raznežil… 😉 :))))))))

Ne, ne… Lepa je ta, ja… pa stara tudi 😉 :)).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

poet, povej svoj dolg….

Hehehe – a si kateri kaj dolžan, pa se hočeš odkupiti, a?! Al’ si stopil v Razotovo šolo?! :-)))

ja, res je lepa…….

sem jo zdej brala in pela, ko sem banane goltala…….. ;))

Heeeelčika….. pa ne da že spet ješ? 😉 :))))))

Hmmm…. In spet nisem nič stran dobila… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

2 banani sem….. pa zjutrej eno napolitanko in en Milka pralinejček…

kaj od tega naj ti dam, ko pa si ti polna dobrot???

a ti nekej povem? hihih…. jutre bom pa pekla po tvojem receptku….. mmmm….. kdaj bo jutri????? ;))

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri 😉 :))) Kam se že moram povabit…? 😉 :)))))))) Ne, še boljše… Kar en velik kos mi za vzorec pošlji, da ocenim, če je tako, kot bi moralo biti 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ne zamerit…sam meni,kot staremu rokerju…je ta pesmica skret!
Pa saj veš…sto ljudi..sto čudi!
;-)))

Sp…. Spet si svojo romantično žilico doma pozabil 😉 :))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

opa..to je pa hazard..ce se ne motim..pase….dej se kaksno;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

skret..to pa ni tvoja beseda..mas duplikat u igri uzadi..al kuga…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da, da… Pa ni to edini “duplikat post” 😉 :))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Saj jih bo fasu..al pa una..k se zeza kle z nami;))..Sp..naredi red..tm u pisarni bemo..si dec..al si baba..ce je una tko potrebna ustimaj hudica..in naj se drka sama ne kle nas..al..pa drkita se tam vidva oba…bo vecji uzitek in efekt;))…uzivajta..haha

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Moja je!In lahko še enkrat ponovim: SKRET!
;-))

ZENSKE!

a res skoz jeste??
al sam ko na forum pridete, prnesete s sabo se vse kar je za v usta dat?:)

send $

Me boli glava!In danes res vse sam pišem!
🙁

Stari jebem ti tvojo tajnico :)))

sem te klical v soboto ob 23:30, pa se mi je tajnica nekaj drla :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Skoz samo jemo 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A je blond? 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Grmejlu to nouč?
😉

Manjkata dve črki v sredini besede “jemo”!!!!!!
In sicer: BE
😉

Sp :))
sicer ko sem zadnje tri besede svojega posta prebral sem kot prvo pricakoval tvoj reply
ampak ok.. :)) mogoce pa se bo;))

send $

New Report

Close