Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek tako,…

tako,…

…danes sem pa jaz notr padla 😉 :)))). Bom kaj zvecer sem pokukala… uzivajte 😉 :))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

MIŠIKAAAAAAAAAAAA

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE….DAJ NIO ŠE MAL BODI Z MANO……….

ti nekaj obljubim….

leta letijo - iščem stevardeso.....

hmmmmmmmmmm

a ti si tud u lukno padla..boga..boga..bom pihala..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razo… Če bi prej vedela… Me kjub temu ne bi bilo ;)… Mi samo obljubljaš pa obljubljaš in obljubljaš… Si še hujši od mene, kar se tega tiče 😉 :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Khm. 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ne, ne… Nič luknje – tokrat ni v papirje ne. Sem padla v kup informacij, ki jih nihče ne rabi, meni pa prav pridejo – baje no… 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close