Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sneg je, glej zunaj…

sneg je, glej zunaj…

sneg je… No, prej ga je začelo tako nametavati, da sem že videla vsaj meteer snega do večera ;). Pa se je lepo poleglo, tako da niti prav belo ni ratalo. Barabe! No, saj malo pa še pada, tako da… upanje ostaja 😉 :))))).

Če že vedno jamram, kako ne maram zime, moram samo dodat, da če že ne more biti celo leto nad 20oC in sončno, pol naj bodo vmesne faze vsaj tam okoli ničle (ne veliko manj) in sneg, sneg, sneg… Da se vsaj splača gume menjavat 😉 :)))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Da ne pozabimo, kako bi naj zima izgledala…

In kako izgleda sneg od bližje?

Mogoče pa mi ga uspe priklicat 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

to smo mi..frendi….

hihihi

leta letijo - iščem stevardeso.....

cccc

leta letijo - iščem stevardeso.....

Sneg je že popoldanski sonček popapcal tu pr nas!
:-(((

Miši?
A si že zlezla gor?
;-)))))

A-a… Nič ne bomo nikamor lezli :((…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Mmmm…. Da… Proti taki količini snega pa res ne bi nič imela. No, nekaj ga je v veliko zadovoljstvo naše Micke še vseeno ostlo za jutrišnje kepanje ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A ga ni?
:-((((

New Report

Close