Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek a je res…

a je res…

Tako brezvezen dan, ko ne bi nič delal? Še ležal ne. V bistvu me trenutno po moje ne bi ganil niti pladenj pršuta… No, malo pa že :))). Prekleto vremo, kje se je vzelo! Aja: pa taka čudna svetloba je zunaj ratala, da ne vem, če se ne bo kakšna starodavna prerokba danes uresničila 😉 – bo ziher sodni dan ratal ;). Hmmm.

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Prid namesto mene službo!
Sodnega dne ne bo…..sneži….pa dež vmes….pa cesta je kot zorana njiva….tako je na kratko tu v KR.

Cmoka Miši!
🙂

Kje te ti spet sneg vidiš, človek božji? ;)… Pri nas je samo oblak pri oblaku in tako turobno, da je še Micka voljo do norenja izgubila. Štala, bi rekli na drugem koncu ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ja je štala…zdaj pa na ta sneg kr je zjutraj padel…pridno dež zaliva.
Zgleda,da vreme misli,da bo,če bo zalivalo…kaj več snega zraslo.
🙁

Ganil bi te samo Saško, ma bi moral doma rečt, da gre v Planico, pa da se je zavleklo :))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

pa še pol bi moral rečt,da je Planica nekje na Madžarskem!
😉

… do solz bi ganil … ;)))

S klobaso , seveda !

Hehe, Saško, a bi pršut prinesel? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Tako se govori 😉 :))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close