Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SINCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SINCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nč ne poveš, oštja!!!!!! Še dobro, da imam napisano na kolendarju (ki sem ga sicer komaj danes obrnila na pravi teden) … in kaj vidim???? … da je imel naš dragi Since-ek včeraj rojstni dan … :)))))))))))))))))))))))

Kaj naj ti rečem, srce zlato … Želim ti vso srečo na tem svetu … in vse kar si ti sam najbolj želiš … in seveda poooooooooooooooooooooooooooooolno srečnih trenutkov! :-****************************** (enga veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikega cmoka na ličko iz Gorice)

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

iiiiiiiiiiiiiiiiiii, ti lumpi ti…….. se je očitno bal, da bi ga hotle vse polubčkat…… hihihi…….

alora, Sincko, še od mene en košek poljučkov in en košek dobrih želja.

cmok cmok…….

in še en cmok……… hihi

damn…kdaj sem ti te to povedal :))))))

preveč sem lapal…pijača dela svoje:))))

no ja…..hvala na lepih željah :***

hvala za cmokece….iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii….se bom probal vzdržat, pa bom probal prenest vse polubčke :)))

še malo narejenega veselja………iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii—–lubijiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii……pašeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;))

še jaz malo :**********

HVALA VSEM

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

VSEM???

Aha, vsem nam štirim z Bugico? :)))))))))))))

:** hihihi

PS: od kod pa tebi vse info? ;))))) hihihi

Ljubčka dragi Since!
Cmoooooooooooooooook!
;-)))

Vse naj naj želim še jaz…..

Nikoli ne veš za katerim ovinko te čaka……..)))))))))

sreča,ljubezen,zdravje….!!!

veliko veselja s strani tvojih dveh štirinožcev….lubija popam tja k najbolj paše!!
Drži se naprej!!

******************

Eeee … Since dragi … :)))) … saj veš, da sem ko uni … agent 007 … :))) … vse vem … :))) … nič mi ne ostane prikrito … ;))) :))))

:-**********************************************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Še od mene en zapozneli naj naj naj…

Pa ena majhna tortica:

:)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

mmmmmmmmmmmmmmm

:*******

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

hvala za tortico :*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

kak to…nikoli ne veš za katerim ovinkom te čaka kamion:))))))

:*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:***

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Pa vsem ostalim, ki se potikajo po ilegali :*******

razdelite si jih

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:*****

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:)))) Kok se en rad lupčka … :))))))))))))))))))))))))) ;)))))))))))))))))))

En liz še od tvojega prijateljčka … 😛

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hehe, danes pa si radodaren 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

SEM ČAKAL….DO ZADNJEGA….SAJ VEŠ…GA NI MED DECI…OPSSSSSSSSS……..KI BI LAHKO ODTEHTAL ŽENSKO SLINJENJE…HEHEHEH

LEPO ŽIVLJENJE ŠE NAPREJ

TVOJ RAZI…hihiih

leta letijo - iščem stevardeso.....

heheh jep…tist kasonar…))))))***

New Report

Close