Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kdu pride …

Kdu pride …

… pozdravit ‘bogo Helčko, ki ima težave szi mehurjem, da ‘boga skuzi teka na skret?

… al mi kdu priporoča kakšen čajček……. masažco…….. al karkoli…. da gre to mimo?

Hvala friendsi.

zahvali se staršem, ker niso ob tvojem nakupu, vzeli dodatne opreme (večji mehur), ampak si dobla samo standar verzijo 🙁

😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ni problema cukr!
Kar s službe lahko!

P.s.: Ne spat naga še….je še mraz zunaj!
😉

smotko 😉

kdaj prideš? 🙂

ne zastopim te prou neč…….. in ne spim naga……… ampak v moji lepi rumenomodri plišasti pižamki!!!!!!!!!! :)))))))))))))))

ku sem spila en glažk merlotka……….. za kri in za mehur, ja!

kaj dobim? 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

mehur…………. hihihi…………….. ;))))))))))))

novega al rabljenega?? 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

ja mojga bubanga……. ko ga boš popravu bo ku nov! 🙂

jejhata

Hja..kaj si pa mislila..noseca si!! Cestitke!!!!!
Jupieeeeeeee:))))

dobim polnega al praznega? 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

a imamo nov čudež!!!

brezmadežno spočetje…opssssssssssss……

čuj stara, od kaj pa bo noseča……sem mislil, da se to zgodi samo že pupe sexate…ej…eje

ps.ampak perli……..a si še tak mikavna?

leta letijo - iščem stevardeso.....

mehur me buba, mala, mehur……… ne kej druzga…….

Hely, pol laicni nasvet (pa naj se se tak butasto slisi). Edina resitev (poleg pametnih zdravil oz. antibiotikov po potrebi) je veliko veliko pit. Tako bos sicer se zmeraj 100x na wc sla, ampak vsaj ne zaman ;). Poleg tega se ledvice na tak nacin dobro ocistijo vse nesnage in tudi bakterij (ce so bakterije krive, bo potrebno se antibiotike papat). Drugace pa: 4 litre na dan spit in bo zadeva v nekaj dneh pozabljena.

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Mehur..al pa tisto poleg…..razdalja ni ravno velika….;-)))

A lahko jest 5 litrov namest nje?

(pogoj,da je rdeče barve…pa da mal na Makedonijo spominja!)
😉

In ne tezave z mehurjem..mislim tezave ze so..ampak vzrok je v nosecnosti…..jep..ne pa v prehladu..no ti kar se malo pocaki…se bos kmalu po test letela in bos vidla modro crtico..jep fantek bo….Ime bos zbrala sama!!!
heheheh pa velik srece no…)))))

se kar strinjam!
Helči bo mela fantka…Bugi pa punčko!

Če bo pa obrnjeno…ah……..en uržoh več za pit!
;-)))

New Report

Close