Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Občinski fak!

Občinski fak!

Bil fraj danes z namenom,da na vrtu še dokončam kaj.
Začelo se je vzpodbudno(budnica s strani žene ob 6.-i uri zjutraj!!!!!)…..pol pa mal dela…pa mal postanja sem in tja…..pa kosilo kuhat…..pa spet mal neta……pa soseda drkat v glavo(kr je skor s strehe padu)…..pa ljubico Saro zadovoljevat(beri:lovit našega petelina po dvorišču,da ga je ona lahko mal mečkala..;-))))……..pa živo mejo obrezovat!
Eeeeeeeeeeeeee!Tu se pa začne!
Robe je bilo za pol traktorja….pa še mal smeti iz prejšnjih čiščenj..in moja gospa se je spomnila,da je treba to stvar skurit(saj je imela najbrž prav,ker v kontejner za smeti vsa ta roba ziher ne bi šla)…in v največje zadovoljstvo moje ljubice Sare,pa njene none,pa njene mame,pa sosede Ančke,pa vdove Nataše,pa sosede Ade** in njenega fanta(mater,kako zdej drma v tistem štuku…;-))))),pa seveda moje soproge in ne nazadnje mojega sinkota….smo zakurli tak kres,da se ga ne bi na Rožniku sramoval!
Sam v pozadini je vedno nek moški!
Jaz sem šarmiral vsemu temu ostarelemu pičkovju(sem sam za foro to napisal,saj drgač so vse zlo fajn punce!)…skakal čez ogenj….se delal velikega…..nalagal na ogenj(ob vzdihljajih vseh teh punc)…..pomendral gredico s česnikom(No…to sva skupaj s Saro nardila)….(gledal v T-shirt brez modrca od ene….ne smem povedat katere…..;-))))…
na koncu smrdel ku prasec…in zagledam v sosednjem vrtu sotrpina!!!!
Sam droben in kratek pogled je bil potreben!!!
In sva ugotovila,da naju lahko prav vsaka baba nategne….in sva šla k Martini(ki te mimogrede še finančno nategne)….in sva bila pametna za deset!!!!
Sam oba sva glih za tolk preveč spila…:-((((
To je ta štorija!
Zdaj pa se je treba it ženi prikupovat(a bo zmerjanja!Me tolaži to,da jih bo sotrpin še bolj poslušal!)
;-))))))

New Report

Close